REJESTRATOR BEZDOTYKOWY TERAZ DOSTĘPNY Z DODATKOWĄ FUNKCJĄ WYKRYWANIA MANIPULACJI

JUMO LOGOSCREEN 600 spełnia wymagania FDA

JUMO LOGOSCREEN 600 łączy wieloletnie doświadczenie firmy JUMO w dziedzinie rejestratorów ekranowych z nową koncepcją sterowania i wizualizacji. Urządzenie jest teraz dostępne z funkcją rejestracji danych i wykrywania manipulacji zgodną z FDA.

Nowy dodatkowy kod 887 "Wykrywanie manipulacji z certyfikatem cyfrowym" zapewnia urządzeniu funkcję sprawdzoną przez TÜV, gwarantującą bezpieczeństwo danych. Cyfrowy certyfikat urządzenia stanowi dowód, że dane rejestracji nie zostały zmanipulowane w urządzeniu, podczas transferu lub podczas oceny. Zapewnia to użytkownikowi bezpieczną walidację podczas krytycznych audytów, że nie doszło do manipulacji zarejestrowanych danych procesowych.

Dzięki nowemu dodatkowemu kodowi 888 "FDA 21 CFR Part 11 z certyfikatem cyfrowym", rejestrator spełnia również wszystkie wymagania FDA dotyczące cyfrowej rejestracji danych procesowych w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.

Oprogramowanie PC Security Manager pozwala na zarządzanie maksymalnie 50 użytkownikami na jedno urządzenie. Podpis elektroniczny może być przypisany do raportu wsadowego, zakresu czasowego lub wylogowania. Wystawianie uwierzytelnionych komentarzy na urządzeniu podkreśla elastyczność oferowaną podczas rejestrowania procesów wymagających weryfikacji. Zastosowanie certyfikatu cyfrowego zapewnia również w tym przypadku bezpieczne wykrywanie manipulacji.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293