Partnerstwo na rzecz rozwoju

Indywidualność prowadzi do innowacyjności

W ciągu 75 lat historii sukcesu grupy JUMO, rozwinęliśmy naszą największą siłę w postaci lojalności klientów. Osiągamy to dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami w zakresie opracowywania indywidualnych rozwiązań. Nie tylko przynosi to korzyści naszym klientom, ale również umożliwia nam ciągły rozwój naszego know-how, torując w ten sposób drogę dla innowacji.

Rozmowy biznesowe JUMO

Monitoring rynku i dialog z klientami

Jesteśmy dostawcą rozwiązań systemowych dla  niemal wszystkich sektorów przemysłowych. Opracowujemy urządzenia standardowe, jak również indywidualne wersje dostosowane do 100% dostosowane do wymagań aplikacji i potrzeb klienta. Małe i duże serie produkujemy zawsze z tą samą motywacją i starannością.

Dlaczego ta różnorodność jest dla nas taka ważna? Ponieważ chcemy być jednymi z najlepszych nie tylko w Niemczech, ale na wszystkich rynkach świata. Oznacza to, że wszystkie nasze produkty dostosowujemy również do najnowszych standardów, wytycznych i przepisów prawa obowiązujących lokalnie.

Strategiczne obszary technologii
Przemysł 4.0 Rozwiązania cyfrowe
Technika pomiarowa Rozwój sieci inteligentnych czujników
Woda i ścieki Rozwiązania systemowe
Transformacja cyfrowa Modułowe koncepcje sprzętowe i programowe

Dla Dimitriosa Charisiadisa to klient jest w centrum uwagi i do jego potrzeb dostosowuje on marketing, zarządzanie produktami i sektorami branżowymi.

Kompleksowa obługa z jednego źródła

Rozwiązania zamiast komponentów, systemy zamiast produktów - dzięki wprowadzeniu filozofii JUMO Engineering nasi klienci mają dostęp do kompletnego portfolio usług i know-how budowanego przez kilka dekad. Zespół inżynierów JUMO łączy wieloletnie doświadczenie firmy w dziedzinie pomiarów przemysłowych, sterowania i technologii automatyzacji, wspiera klientów w kompleksowym zarządzaniu projektami i opracowuje indywidualne aplikacje dla wielu branż. W centrum wszytkiego znajduje się szeroka gama produktów JUMO, począwszy od czujników temperatury, ciśnienia, analizy i przepływu cieczy, poprzez odpowiednie urządzenia rejestrujące, sterujące i automatyzujące, aż po niezbędne przekaźniki, takie jak SSR (Solid State Relays) lub tyrystorowe sterowniki mocy.

Szeroka oferta JUMO obejmuje:

  • Podstawowe studium wykonalności poprzez realizację warsztatów
  • Tworzenie wymagań i specyfikacji funkcjonalnych oraz ich konfiguracja
  • Programowanie i testowanie rozwiązań automatyki
  • Szkolenia

Poszukujesz rozwiązania?

Jako dostawca systemów, mamy różne rozwiązania dla różnych zastosowań. Poznaj bliżej przegląd branż, w których jesteśmy obecni i wybór aplikacji, dla których wdrożyliśmy już rozwiązania.

Przejdź do rozwiązań