Thomas Müller żegna się z funkcją wieloletniego przewodniczącego Rady Zakładowej JUMO

Przyszłość JUMO zawsze w zasięgu wzroku

Po 24 latach pełnienia funkcji przewodniczącego rady zakładowej JUMO GmbH & Co. KG Thomas Müller nie ubiegał się ponownie o to stanowisko. Jego zaangażowanie i wielkie zasługi dla firmy zostały teraz uhonorowane podczas uroczystej ceremonii.

Materiały do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 1.21mB)

W swoim przemówieniu powitalnym udziałowiec JUMO Bernhard Juchheim szczególnie podkreślił niestrudzone zaangażowanie Thomasa Müllera w sprawy pracowników JUMO: "Jako przewodniczący rady zakładowej zawsze miałeś dobre pomysły na wzmocnienie poczucia jedności. W ten sposób osiągnąłeś bardzo wiele dla swoich kolegów". Jako przykład Bernhard Juchheim podał zespół "New Ways", założony w 1997 r., w którym wspólnie z pracownikami określono wytyczne firmy, obowiązujące do dziś.

Jak powiedział, wprowadzenie corocznych wycieczek jubileuszowych czy wspólnych wyjazdów świątecznych rady zakładowej i zarządu do międzynarodowych oddziałów JUMO również nastąpiło dzięki sugestii Thomasa Müllera. "Zawsze szczególnie ceniłem sobie naszą otwartą i pełną zaufania komunikację", dodał Bernhard Juchheim.

Thomas Müller rozpoczął naukę zawodu ślusarza w JUMO w 1974 r., w 1990 r. został wybrany do Rady Zakładowej, a od 1998 r. przez 24 lata pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Zakładowej. Przez cały okres jego kadencji szczególnie ważne było dla niego, aby cele rady zakładowej były realizowane: "Nawet jeśli opinie na temat konkretnej drogi do celu często się różniły, zawsze znajdowaliśmy kompromis z kierownictwem. Zwłaszcza w kwestii szkoleń udało nam się wspólnie wiele osiągnąć dla JUMO", podkreślił Thomas Müller.

Thomas Müller otrzymał również wielkie podziękowania i wyrazy uznania od członków regionalnego koła rady zakładowej, którego był współzałożycielem. Nowym przewodniczącym Rady Zakładowej JUMO został Torsten Nebenführ, a Harald Kaib został wybrany na jego zastępcę.


Masz jeszcze jakieś pytania?


Dyrektor Biura Prasowego

Michael Brosig +49 661 6003 2788 Michael.Brosig@JUMO.net +49 661 6003 2788