Insert your alternative text
Informacje na temat firmy

Firma z tradycjami

JUMO GmbH & Co. KG jest zaawansowanym technologicznie dostawcą innowacyjnych produktów w dziedzinie techniki pomiarowej, regulacyjnej i automatyzacji. Jako przedsiębiorstwo rodzinne w trzecim pokoleniu, firma zatrudnia obecnie ponad 2500 osób na całym świecie. Innowacyjny asortyment produktów obejmuje cały łańcuch pomiarowy od czujnika do systemów automatyzacji dla mierzonych wartości temperatury, ciśnienia, analizy cieczy, przepływu, poziomu i wilgotności.

Dzisiaj firma jest światowym liderem w dziedzinie przemysłowych czujników temperatury i charakteryzuje się szczególnie wysokim stopniem innowacyjności, ponadprzeciętnym pionowym zakresem produkcji i szerokim spektrum produktów. Dzięki temu wymagania klientów mogą być szybko i elastycznie spełniane.

Wiarygodność i zaufanie jako podstawa zarządzania firmą zapewniają wysoki poziom lojalności pracowników. Jutrzejsze zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników jest zapewnione dzięki ponadprzeciętnej ilości szkoleń.

JUMO jest jednym z największych pracodawców w Fuldzie o powierzchni produkcyjnej 54 000 m2 w 2 zakładach produkcyjnych. Ponadto JUMO posiada 5 oddziałów i 1 spółkę zależną w Niemczech.

Dzięki zrównoważonemu zarządzaniu korporacyjnemu z realistycznymi celami wzrostu i solidnym finansowaniem, a także poprzez koncentrację na ważnych przyszłościowo rynkach, grupa firm JUMO wyznacza kierunek przyszłego rozwoju.

Od samego początku firma, założona w 1948 roku, zorientowała się na rynek międzynarodowy i już w 1971 roku założyła pierwsze zagraniczne oddziały. Obecnie JUMO posiada 25 filie i ponad 40 przedstawicielstw w ponad 60 krajach.