Insert your alternative text
Kalibracja

Kalibracja wilgotności

JUMO wspiera swoich klientów w całym cyklu życia produktu. Dlatego oczywiście oferujemy również możliwość kalibracji naszych czujników do pomiaru wilgotności. Musi to być wykonywane regularnie, aby zagwarantować, że urządzenia pomiarowe działają zgodnie z ich danymi technicznymi i tym samym pracują na optymalnym poziomie.

Kalibracja wilgotności w laboratorium

Higrometr, nadajnik i rejestrator danych do bezpośredniego pomiaru wilgotności względnej
Zakres pomiarowy od 10 do 98% rozszerzona niepewność pomiaru 0,7% + 1,09 - 10-2 - RH
Warunki pomiaru Kalibracja w komorze klimatycznej, temperatura powietrza od 10 do 95 °C, DKD-R 5-8:2019 (niemiecka usługa kalibracji)

Niezawodna kalibracja z identyfikowalnym certyfikatem kalibracji

Kalibracja wilgotności jest przeprowadzana w porównaniu z zewnętrznym termometrem i zewnętrznym higrometrem (punkt rosy) w komorze klimatycznej. Niepewność pomiaru jest wyrażona jako wartość bezwzględna wilgotności względnej i udokumentowana w certyfikacie kalibracji. Identyfikowalność z normami krajowymi i międzynarodowymi zapewnia międzynarodową ważność, gwarantuje najwyższą możliwą dokładność skalibrowanego urządzenia i zapewnia mniej przestojów w procesie.


Twoje zapytanie

Dies ist ein Pflichtfeld.
Pole obowiązkowe. Proszę podać nazwisko.
Pole obowiązkowe. Wpisz nazwę swojej firmy.
Pole obowiązkowe. Proszę podać swój adres E-mail.
Proszę wybrać opcję
Pole obowiązkowe.
Pole obowiązkowe.
Pole obowiązkowe.
Pole obowiązkowe.
Pole obowiązkowe.

Dołożymy starań aby odpowiedź na Twoje zapytanie była możliwie najbardziej satysfakcjonująca. Zebrane w tym kontekście dane będą przez nas przechowywane. W celu sprawnego rozpatrzenia Państwa zapytania konieczne jest wypełnienie wszystkich dostępnych pól (tylko pola oznaczone * są obowiązkowe). Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie celem przetworzenia zapytania w ramach procesu biznesowego. W szczególności nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim. Zastrzegamy sobie prawo do statystycznej oceny anonimowych rekordów danych.

Twoja osoba kontaktowa


Kalibracja przetworników wilgotności

Krzysztof Golubski +48 71 339 32 91 +48 71 339 32 91