Insert your alternative text
Kalibracja

Usługi kalibracyjne z certyfikacją DAkkS

Regularne wzorcowanie zapewnia jakość produktu w oparciu o porównywalne międzynarodowe wyniki pomiarów. Zgodnie z Państwa wymaganiami w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktów, my jako akredytowany przez DAkkS usługodawca opracowujemy indywidualną strategię kalibracji z koncepcjami oszczędzającymi czas i przejmujemy związane z nią prace kalibracyjne - niezależnie od tego, kto jest producentem urządzenia.

Globalizacja, zaufanie i bezpieczeństwo

Nasza współpraca z akredytowanym laboratorium DAkkS oznacza, że rynek międzynarodowy stoi przed Tobą otworem. W końcu nasze kalibracje DAkkS są zgodne z międzynarodowymi międzynarodowymi standardami. Wraz z naszym wieloletnim doświadczeniem jako producenta inteligentnych czujników i rozwiązań automatyki, akredytacja gwarantuje usługi kalibracji na najwyższym profesjonalnym poziomie, a także jakość i bezpieczeństwo dla końcowego odbiorcy. 

Twoje zapytanie

Dies ist ein Pflichtfeld.
Pole obowiązkowe. Proszę podać nazwisko.
Pole obowiązkowe. Wpisz nazwę swojej firmy.
Pole obowiązkowe. Proszę podać swój adres E-mail.
Proszę wybrać opcję
Pole obowiązkowe.
Pole obowiązkowe.
Pole obowiązkowe.
Pole obowiązkowe.
Pole obowiązkowe.

Dołożymy starań aby odpowiedź na Twoje zapytanie była możliwie najbardziej satysfakcjonująca. Zebrane w tym kontekście dane będą przez nas przechowywane. W celu sprawnego rozpatrzenia Państwa zapytania konieczne jest wypełnienie wszystkich dostępnych pól (tylko pola oznaczone * są obowiązkowe). Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie celem przetworzenia zapytania w ramach procesu biznesowego. W szczególności nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim. Zastrzegamy sobie prawo do statystycznej oceny anonimowych rekordów danych.

Twoja osoba kontaktowa


Stefan Krummeck

Stefan Krummeck

Zarządzanie laboratorium kalibracyjnym DAkkS +49 661 6003 9785 Stefan.Krummeck@jumo.net +49 661 6003 9785