digitale Daten
Elektroniczna wymiana danych

BMEcat - standaryzowany format wymiany danych produktowych w obszarze B2B

BMEcat jest ważnym kamieniem milowym w dziedzinie zarządzania danymi produktów. Standard ten został opracowany przez ETIM Deutschland e.V., w którym JUMO GmbH & Co. KG jest od 2014 jest pełnoprawnym członkiem.

Dzięki zastosowaniu BMEcat JUMO może zaoferować swoim klientom - w szczególności swoim dystrybutorom partnerskim - szeroką gamę różnych produktów wraz z powiązanymi z nimi danymi produktowymi, klasyfikacjami ETIM, a także udostępnić zdjęcia.

.

W BMEcat nie znajduje się całe portfolio produktów JUMO, lecz odpowiednie produkty magazynowe dla całego łańcucha pomiarowego. Wybór produktów jest dokonywany na podstawie obserwacji rynku i analiz sprzedaży i na ich podstawie jest corocznie aktualizowany. Oczywiście produkty, które nie zostały uwzględnione w BMEcat, można w każdej chwili zamówić za pośrednictwem naszego przewodnika wyboru lub bezpośrednio w dziale sprzedaży JUMO.

Wygodny transfer danych poprzez pliki XML, XLS lub CSV.


Aby umożliwić Państwu łatwy, wygodny i gwarantowany import danych bez luk, udostępniamy członkom ETIM Deutschland e.V. BMEcat w formacie XML.

Jeśli nie jesteście Państwo członkami ETIM Deutschland e.V., otrzymacie dane BMEcat w formacie XLS lub CSV.

lub wyślij nam wiadomość

Dies ist ein Pflichtfeld.
Pole obowiązkowe. Proszę podać imię.
Pole obowiązkowe. Proszę podać nazwisko.
Proszę wybrać opcję
Pole obowiązkowe. Proszę podać numer telefonu.
Proszę wybrać opcję
Pole obowiązkowe. Proszę podać swój adres E-mail.

Dołożymy starań aby odpowiedź na Twoje zapytanie była możliwie najbardziej satysfakcjonująca. Zebrane w tym kontekście dane będą przez nas przechowywane. W celu sprawnego rozpatrzenia Państwa zapytania konieczne jest wypełnienie wszystkich dostępnych pól (tylko pola oznaczone * są obowiązkowe). Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie celem przetworzenia zapytania w ramach procesu biznesowego. W szczególności nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim. Zastrzegamy sobie prawo do statystycznej oceny anonimowych rekordów danych.

Ihre Ansprechpartnerin


Menedżer Segmentu Rynku Dystrybucja

Melanie Bolz +49 661 6003 2815 +49 661 6003 2815