Bernhard Juchheim

Geschäftsführender Gesellschafter

Steffen Hoßfeld

Dyrektor Finansowy

Sie möchten einen Termin mit unseren Führungskräften vereinbaren?


Carina Neidert,

Nehmen Sie Kontakt auf:

CN=Carina Neidert,O=M. K. Juchheim CN=Carina Neidert,O=M. K. Juchheim carina.neidert@jumo.net CN=Carina Neidert,O=M. K. Juchheim

Verantwortlich für:

 • Produktion
 • Logistik


René Auth, Leiter Produktion

René Auth

Leiter globale Produktion

Reiner Riedl, Leiter Vertrieb

Verantwortlich für:

 • Personalbetreuung und -verwaltung
 • Personalentwicklung
 • Ausbildung
 • Studierende bei JUMO


Alexandra Dantmann, Director: Human Resources

Alexandra Dantmann

Leiterin Personal

Verantwortlich für:

 • Konstruktion
 • Sensorik
 • Hard- & Software
 • Entwicklungsdienstleistungen


Harald Schöppner, Leiter Entwicklung

Harald Schöppner

Leiter globale Entwicklung

Verantwortlich für:

 • Buchhaltung
 • Controlling
 • Einkauf
 • IT


Steffen Hoßfeld, Leiter Finanzen

Dipl.-Ing. Dimitrios Charisiadis, Dyrektor zarządzający

Dimitrios Charisiadis

Dyrektor Zarządzający

Dyrektor Zarządzający i Wspólnik Dipl.-Kfm. Michael Juchheim jest wnukiem założyciela firmy Moritz Juchheim.

Michael Juchheim

Dyrektor Zarządzający

Dyrektor zarządzający i Wspólnik Dipl.-Ing. Bernhard Juchheim jest synem założyciela firmy Moritza Juchheima.

Bernhard Juchheim

Dyrektor Zarządzający w 2. pokoleniu

JUMO Management Team
Zarząd JUMO Polska

Innowacyjna, najwyższa wydajność dla Twojego sukcesu

Od 1948 roku marka JUMO reprezentuje na całym świecie innowacyjne produkty w dziedzinie techniki pomiarowej, regulacji i automatyzacji. W początkowym okresie swojej działalności w Polsce funkcjonowaliśmy jako przedstawicielstwo ówczesnego M. K. JUCHHEIM GmbH & Co, aby w sierpniu 1999 roku zmienić formę prawną na spółkę zależną.

Przez wszystkie te lata konsekwentnie zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam na sprostanie oczekiwaniom i potrzebom klientów na najwyższym poziomie. Będąc jedną ze spółek grupy JUMO, nie tylko reprezentujemy lidera na rynku wyspecjalizowanych i nowoczesnych urządzeń pomiarowych, ale wspólnie z pozostałymi podmiotami nieprzerwanie budujemy markę JUMO i przyczyniamy się do jej permanentnego rozwoju.

Dzięki zaangażowaniu połączonemu z doświadczeniem naszych wykwalifikowanych specjalistów i zapleczem serwisowo-technicznym, zdobyliśmy renomę również na naszym rodzimym rynku zyskując miano solidnego dostawcy nowoczesnych, precyzyjnych i wysoce innowacyjnych urządzeń pomiarowych oraz systemów sterowania.

Nasza szeroka oferta obejmuje pełne spektrum produktów - od sensorów, poprzez czujniki temperatury i ciśnienia, przetworniki wilgotności, regulatory temperatury, termostaty o zróżnicowanej specyfikacji, urządzenia niezbędne w analizie cieczy czy sondy hydrostatyczne, aż po rejestratory danych pomiarowych i kompletne systemy automatyki serii mTRON T. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować  rozwiązania pomiarowe dedykowane dla aplikacji o różnorodnym poziomie zaawansowania obecnych w wielu obszarach przemysłu.Świadomość jakości naszych pracowników, inicjatywa, osobista odpowiedzialność i wysoki poziom szkoleń są niezbędne dla skuteczności naszych procesów.

dr inż. Dawid Goiński Prezes Zarządu / Managing Director

JUMO Management Team

Poczucie odpowiedzialności między tradycją a innowacją

Globalny Zarząd JUMO

Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez właściciela od momentu jej założenia w 1948 roku. Dyrektorzy Generalni i partnerzy Bernhard Juchheim i jego syn Michael zarządzają JUMO wraz z dyrektorem zarządzającym Dimitriosem Charisiadisem. Kontynuują filozofię, która liczyła się już dla założyciela Moritza Juchheima: ludzie, wartości i innowacje.

Kierownictwo firmy opiera się na tych wartościach od ponad 70 lat i wie, że dobre zarządzanie pracownikami jest najważniejszym elementem składowym sukcesu firmy, obok innowacyjnych rozwiązań dla klientów. Oprócz zrównoważonego zarządzania przedsiębiorstwem, do czego zobowiązało się trzech dyrektorów zarządzających, wspólnie biorą oni na siebie odpowiedzialność za strategiczny rozwój grupy przedsiębiorstw.