Porozmawiajmy!

Na KONFERENCJI HYDROGEN ONLINE 2021

8 października 2021 roku weźmiemy udział w największym na świecie cyfrowym wydarzeniu związanym z wodorem. Czy Państwo również biorą udział w KONFERENCJI HYDROGEN ONLINE? Będziemy zaszczyceni mogąc Was tam spotkać, przynajmniej wirtualnie, i rozpocząć rozmowę.

Dowiedz się więcej!
Hydrogen Online Conference

Spotkaj się z nami na HOC, największej na świecie konferencji poświęconej cyfrowemu wodorowi!

Twoja osoba kontaktowa

Jan Peszyński

Inżynier Sprzedaży - biuro JUMO Wrocław

telefon:

+48 71 339 32 84 Skontaktuj się z nami

Od elektrolizerów do ogniw paliwowych: Wiodące rozwiązania JUMO dla stabilnej i bezpiecznej energii wodorowej

Opracowywanych jest wiele wyrafinowanych systemów dla świata czystej energii opartego na wodorze jako medium. Począwszy od elektrolizerów, poprzez systemy magazynowania i transportu, aż po ogniwa paliwowe i instalacje do syntezy. Wszystkie te systemy mają jedną wspólną cechę: aby działały bezpiecznie i stabilnie, wymagane są nowoczesne rozwiązania do pomiaru, kontroli i monitorowania ciśnienia, temperatury, wilgotności, przewodności, poziomu i przepływu. JUMO ma ponad 75 lat bogatego doświadczenia w tej dziedzinie, które wykorzystujemy, aby pomóc Twoim aplikacjom osiągnąć maksymalny sukces.


Hydrogen generation through electrolysis

Wytwarzanie wodoru poprzez elektrolizę

Uzdatnianie wody do elektrolizy

Technologia czujników, automatyzacja i ocena z jednego źródła

Elektrolizer odgrywa kluczową rolę w produkcji zielonego wodoru. Chętnie pomożemy w monitorowaniu ciśnienia i temperatury w elektrolizerze lub w pomiarze przewodności w procesie uzdatniania ultraczystej wody. Nasze systemy automatyzacji zapewniają płynną sekwencję procesu, zwiększają wydajność i oszczędzają cenne zasoby..

Rozwiązania

Optymalizacja procesów w ogniwach paliwowych

Możliwe jest również zdalne monitorowanie i sterowanie

Ogniwa paliwowe są obecnie wykorzystywane zarówno w zastosowaniach stacjonarnych, jak i mobilnych w niezwykle szerokim zakresie dziedzin. JUMO oferuje technologię czujników, której potrzebujesz. Wszystkie urządzenia zapewniają najwyższe bezpieczeństwo, posiadają wymagane atesty i pracują z wysoką precyzją i niezawodnością. Cyfrowe interfejsy umożliwiają korzystanie z najnowocześniejszych koncepcji automatyzacji, a monitorowanie może odbywać się praktycznie w dowolnym miejscu za pomocą popularnych przeglądarek internetowych. Dzięki temu systemy działają efektywnie w optymalnym zakresie i mogą być oceniane w elastyczny sposób.

Rozwiązania
Optymalnie działające systemy ogniw paliwowych

Optymalnie działające systemy ogniw paliwowych

Absolutne bezpieczeństwo stacji tankowania wodoru

Absolutne bezpieczeństwo stacji tankowania wodoru

Technologie dla stacji paliw przyszłości

Bezpieczne - niezawodne - ekonomiczne

Stacje tankowania wodoru są sercem mobilności wodorowej i wnoszą znaczący wkład w rozpowszechnianie przyjaznych dla środowiska technologii napędowych. Precyzyjne monitorowanie temperatury i ciśnienia zapewnia płynny przebieg procesu tankowania. Jednocześnie niezbędne są ścisłe środki ostrożności i zatwierdzenia dotyczące ochrony przeciwwybuchowej. Nasze innowacyjne czujniki spełniają oba aspekty i w rezultacie stają się niezbędnymi komponentami stacji tankowania wodoru.

Rozwiązania

Bezpieczeństwo funkcjonalne w infrastrukturze wodorowej

Bezproblemowe działanie z z JUMO Safety Performance

Ze względu na wysoką palność H2, bezpieczeństwo funkcjonalne w zastosowaniach wodorowych nie powinno być lekceważone. W tym miejscu do gry wkracza JUMO Safety Performance; marka, która oznacza najwyższy poziom bezpieczeństwa instalacji. Obejmuje ona urządzenia z certyfikatami SIL i PL, a także elementy pasywne do stosowania w łańcuchach pomiarowych SIL i PL. Chętnie dobierzemy odpowiednie komponenty dla Twojego zakładu.

Rozwiązania
Bezpieczeństwo funkcjonalne podczas pracy z wodorem

Bezpieczeństwo funkcjonalne podczas pracy z wodorem

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach

Dies ist ein Pflichtfeld.
Pole obowiązkowe. Proszę podać imię.
Pole obowiązkowe. Proszę podać nazwisko.
Pole obowiązkowe. Wpisz nazwę swojej firmy.
Pole obowiązkowe. Proszę wpisać nazwę ulicy.
Pole obowiązkowe. Proszę podać kod pocztowy.
Pole obowiązkowe. Proszę podać miasto.
Proszę wybrać opcję
Pole obowiązkowe. Proszę podać swój adres E-mail.

Dołożymy starań aby odpowiedź na Twoje zapytanie była możliwie najbardziej satysfakcjonująca. Zebrane w tym kontekście dane będą przez nas przechowywane. W celu sprawnego rozpatrzenia Państwa zapytania konieczne jest wypełnienie wszystkich dostępnych pól (tylko pola oznaczone * są obowiązkowe). Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie celem przetworzenia zapytania w ramach procesu biznesowego. W szczególności nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim. Zastrzegamy sobie prawo do statystycznej oceny anonimowych rekordów danych.

Skontaktuj się ze mną!

Rainer Moritz

Menedżer segmentu rynku energii odnawialnej

Telefon:

+49 661 6003-9133 Skontaktuj się!