Wielofunkcyjny wskaźnik cyfrowy z funkcją PLC

JUMO meroVIEW: Wszechstronny wskaźnik cyfrowy dla specjalistycznych zastosowań

Nowa seria cyfrowych wskaźników JUMO meroVIEW wyświetla szeroki zakres zmiennych procesowych w precyzyjny i wyrazisty sposób bezpośrednio w miejscu użytkowania

Do pobrania

Zdjęcie prasowe
(TIF, 1.48mB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Elastyczna adaptacja, konfigurowalne menu urządzenia, obsługa tekstowa, parametryzacja i konfiguracja w 4 językach, a także szybkie okablowanie za pomocą technologii złącz PUSH-IN umożliwiają szybkie uruchomienie i wszechstronne zastosowanie w różnych branżach. "Oszczędza to czas i pieniądze klienta," mówi menedżer produktu Klaus Otto.

Nowa seria jest dostępna z pięciocyfrowym wyświetlaczem w formacie poziomym 96 × 48 mm, który jest typowy dla urządzeń wyświetlających, a także w formatach 48 × 48 mm, 48 × 96 mm, i 96 × 96 mm.

Do 5 uniwersalnych wejść pomiarowych umożliwia podłączenie sond temperatury RTD, termopar, przetworników rezystancyjnych, potencjometrów rezystancyjnych i standardowych sygnałów 0(4) do 20 mA/0(2) do 10 V. Dostosowana do potrzeb klienta linearyzacja za pomocą 40 par wartości lub matematycznego wielomianu 4. rzędu umożliwia indywidualne dostosowanie do szerokiego zakresu sygnałów z czujników. Dzięki szybkim wejściom impulsowym można również rejestrować i wyświetlać prędkości maszyn lub całkowite natężenia przepływu (lub impulsy zliczające).

Modułowa koncepcja urządzenia oferuje elastyczną rozbudowę dzięki szerokiej gamie opcji. Obejmują one cyfrowe i analogowe wejścia, wyjścia i interfejsy, a także zasilanie napięciowe dla przetworników dwuprzewodowych.

Wysoki stopień łączności uzyskuje się dzięki dostępnym interfejsom, RS485 (Modbus RTU master/slave), Ethernet (Modbus TCP master/slave), i PROFINET device, a także USB host i USB device.

Oprócz standardowych funkcji, takich jak wartość minimalna/maksymalna, zatrzymanie wartości mierzonej lub funkcja tarowania do zastosowań związanych z ważeniem, funkcje matematyczne i logiczne mogą być używane do łączenia wartości analogowych lub cyfrowych lub do implementacji dodatkowych funkcji sterowania za pomocą kodu ST (tekst strukturalny).

Program konfiguracyjny zapewnia edytor ST i funkcję debugowania do programowania kodu ST.

Masz jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346