Przetwornik ciśnienia JUMO SIRAS P21 AR / DP umożliwia realizację łańcuchów pomiarowych bezpieczeństwa do SIL 3

Niezawodność i najwyższa precyzja dla przemysłu przetwórczego

Programowalny przetwornik ciśnienia JUMO SIRAS P21 AR / DP jest dopuszczony do stosowania w instalacjach związanych z bezpieczeństwem z poziomem nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL) zgodnie z DIN EN 61508 i poziomem wydajności (PL) zgodnie z DIN EN 13849. W rezultacie doskonale nadaje się do łańcuchów pomiarowych bezpieczeństwa w przemyśle procesowym.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(TIF, 4.08mB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

JUMO SIRAS P21 AR / DP może być stosowany w różnych aplikacjach, dzięki czemu niezawodnie i precyzyjnie mierzy ciśnienie względne, absolutne lub różnicowe cieczy, pary i gazów. Jest to rozszerzenie portfolio JSP (JUMO Safety Performance), które może być stosowane w połączeniu z ogranicznikiem temperatury bezpieczeństwa / monitorem temperatury bezpieczeństwa JUMO safetyM STB/STW i zasilaczem przetwornika JUMO jako natychmiast działający łańcuch bezpieczeństwa dla SIL 2 lub SIL 3. Ten system pomiaru bezpieczeństwa jest certyfikowany zgodnie z dyrektywą w sprawie urządzeń ciśnieniowych (PED 2014/68/UE). JUMO dostarcza wymagane certyfikaty i wszystkie właściwości systemu związane z bezpieczeństwem w przejrzysty sposób, dzięki czemu wysiłek związany z oceną bezpieczeństwa dla użytkownika jest znacznie zredukowany.

Ustawione fabrycznie zakresy pomiarowe dla JUMO SIRAS P21 AR / DP wynoszą do 100 barów ciśnienia względnego i do 100 barów ciśnienia absolutnego. JUMO SIRAS P21 AR / DP robi szczególne wrażenie dzięki wysokiej precyzji. Stabilność długoterminowa jest mniejsza niż 0,1% na rok, podczas gdy liniowość wynosi 0,05%. Wszystkie materiały mające kontakt z mediami wykonane są ze stali nierdzewnej (316L). Dzięki temu czyszczenie CIP jest możliwe bez żadnych problemów. Dostępne wyjścia pomiarowe mają: 4 do 20 mA, dwuprzewodowe, oraz HART® z 4 konfigurowalnymi wartościami pomiarowymi.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Szef Biura Prasowego

Michael Brosig +49 661 6003 2788 Michael.Brosig@JUMO.net +49 661 6003 2788