Elektroniczny termostat sterownik i cyfrowy wskaźnik

Elektroniczny termostat sterownik JUMO miroTRON i cyfrowy wskaźnik JUMO miroVIEW

JUMO oferuje wysokiej jakości alternatywę dla termostatów mechanicznych i termometrów zegarowych w postaci elektronicznego termostatu sterownika JUMO miroTRON i cyfrowego wskaźnika JUMO miroVIEW. Te 2 urządzenia są dostępne w nowoczesnym wzornictwie w formacie prostokątnym i okrągłym, co sprawia, że nadają się do szerokiego zakresu zastosowań.

Do pobrania

Zdjęcie prasowe
(TIF, 1.89mB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Różne wejścia pomiarowe dla sond temperaturowych RTD, termopar i sygnałów standardowych, jak również wejście cyfrowe sprawiają, że mogą one być wykorzystywane w szerokim zakresie aplikacji.

JUMO miroTRON posiada również do 4 wyjść przekaźnikowych. Opcjonalnie do funkcji termostatycznej można je wykorzystać również do bardziej wymagających procesów sterowania. Przy zastosowaniu regulatora dwustanowego PID w wersji z autotuningiem zapewnia znacznie wyższą jakość regulacji.

Wysokiej jakości, kontrastowy wyświetlacz LCD z możliwością indywidualnego definiowania tekstów komunikatów zapewnia optymalną czytelność i wysoki poziom zawartości informacji o aktualnych procesach. Poza intuicyjną obsługą w 4 językach, rozbudowane funkcje dodatkowe, takie jak timer, monitorowanie wartości granicznych lub cyfrowe sygnały sterujące dla prostych połączeń logicznych, mogą być konfigurowane bezpośrednio na urządzeniu lub za pomocą programu konfiguracyjnego przez interfejs micro USB.

Wskaźniki cyfrowe JUMO miroVIEW są idealne do wyświetlania ważnych wartości procesowych na miejscu. Obsługują one również dodatkowe funkcje, takie jak wyświetlanie min/max, sygnał hold i sygnał tary dla aplikacji wagowej.

Masz jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346