Interfejs SPE z PoDL umożliwia uproszczone połączenie JUMO Cloud

JUMO hydroTRANS obniża koszty ogrzewania

Urządzenia z serii JUMO hydroTRANS to niezawodne przetworniki wilgotności i temperatury z opcjonalnym modułem CO2. Seria urządzeń jest dostępna z różnymi interfejsami. Ponadto charakteryzuje się łatwą instalacją, solidnością i niezawodną technologią czujników.

Do pobrania

Zdjęcie prasowe
(TIF, 17.02mB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Precyzyjne monitorowanie wilgotności i temperatury jest podstawowym warunkiem dokładnej kontroli powietrza w pomieszczeniach i powietrza procesowego. W ten sposób użytkownicy mogą zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i zmniejszyć koszty konserwacji. "Jest to nie tylko wydajne, ale także sprawia, że świat jest bardziej zrównoważony" - mówi menedżer produktu Justin Heinrici.

Seria JUMO hydroTRANS jest idealnym partnerem do monitorowania klimatu w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych, zastosowaniach kolejowych, magazynach lub halach produkcyjnych. Do stosowania w trudno dostępnych miejscach i kanałach wentylacyjnych najbardziej odpowiednia jest wersja prętowa. Ta seria urządzeń do pomiaru wilgotności jest dostępna z różnymi interfejsami. Charakteryzuje się łatwością instalacji, wytrzymałością i niezawodną technologią czujników.

Dostępne są 4 wersje: naścienna, kanałowa, prętowa i wewnętrzna. Wszystkie te wersje można bardzo łatwo zamontować i zainstalować. Różne modele z klasami ochrony od IP20 do IP65 sprawiają, że urządzenie nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań automatyki budynkowej.

Jego zakres pomiarowy obejmuje od 0 do 100% wilgotności względnej, a dokładność wynosi 2% wilgotności względnej przy 23 °C. JUMO hydroTRANS posiada nowoczesny kolorowy wyświetlacz i może być używany w zakresie temperatur od -40 do +80 °C. Opcjonalny moduł CO2 umożliwia precyzyjne określenie jakości powietrza. Jako interfejsy dostępne jest wyjście napięciowe i prądowe, a także Modbus. Ponadto interfejs Single Pair Ethernet (SPE) z PoDL umożliwia uproszczone połączenie w chmurze JUMO i ciągłą komunikację Ethernet z pola do poziomu automatyki.


Masz jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346