Najlepsza opieka dzięki JUMO Service: Przeniesienie jakości obsługi na zupełnie nowy poziom

Indywidualne rozwiązanie serwisowe dla każdego klienta JUMO

JUMO Service zapewnia klientom kompleksowy pakiet bezobsługowy, który sprawia, że korzystanie z rozwiązań JUMO jest niezwykle wygodne. Inteligentny pakiet serwisowy gwarantuje maksymalne wsparcie w codziennych operacjach przemysłowych. Pakiet ten, dostępny dla wszystkich rozwiązań JUMO, może być na życzenie dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Może również obejmować wizyty na miejscu.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(TIF, 341.75mB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Jako firma oferująca szeroką gamę produktów i rozwiązań, JUMO wspiera swoich klientów przez cały cykl życia produktu, od opracowania aż do wycofania z produkcji. Biorąc pod uwagę, że rozwiązania w zakresie czujników i automatyki są bardzo trwałe, wsparcie to może trwać 15 lat lub dłużej. Aby zapewnić niezawodne działanie swoich rozwiązań i produktów przez cały ten okres, JUMO oferuje szereg różnych usług, takich jak kalibracja, wsparcie, naprawy i konserwacja. W przyszłości usługi te zostaną połączone pod nową marką JUMO Service. "W ten sposób chcemy zaoferować każdemu klientowi dopasowane rozwiązanie serwisowe, które zapewni wszystkie funkcje i cechy produktów przez jak najdłuższy czas" - wyjaśnia Jürgen Spörk, szef marketingu CEE / sprzedaży strategicznej w JUMO.

W ramach portfolio produktów klienci mogą teraz wybierać indywidualne pakiety usług z katalogu, aby dopasować je do swoich konkretnych potrzeb. Bezpieczeństwo, szybkość i wygoda są tutaj głównym celem. Na przykład pakiet JUMO Service dla kontrolera może obejmować konfigurację urządzenia za pomocą Plug and Play, zaawansowane wsparcie telefoniczne podczas uruchamiania oraz dodatkowe wsparcie w ciągu pierwszych 12 miesięcy.

Do kalibracji czujników pH dostępny jest kompletny zestaw testowy do 5 kalibracji. Zawiera on wszystkie niezbędne roztwory, a także środki czyszczące i rękawiczki. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć kalibrację bezpośrednio "po wyjęciu z pudełka". W przyszłości dostępne będą również kompletne pakiety usług kalibracyjnych, które JUMO wykonuje na miejscu w siedzibie klienta lub we własnym laboratorium DAkkS.


Czy masz jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346