NIEZAWODNA JAKOŚĆ DLA ZASTOSOWAŃ HIGIENICZNYCH

Nowy przepływomierz JUMO flowTRANS MAG H01

JUMO GmbH & Co. KG jest uznanym specjalistą w dziedzinie techniki pomiaru temperatury i ciśnienia oraz analizy cieczy. Przepływomierz magnetyczno-indukcyjny JUMO flowTRANS MAG H01 stanowi ważne uzupełnienie portfolio techniki pomiarowej. Magnetyczno-indukcyjne pomiary przepływu są jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod pomiarowych na świecie. Popularność tę zawdzięczają szerokiemu zakresowi zastosowań, wysokiej dokładności pomiaru i łatwości uruchomienia.

JUMO flowTRANS MAG H01 został opracowany specjalnie do zastosowań higienicznych. Dostępny jest dla szerokości nominalnych od DN 3 do DN 100. Przewodność medium pomiarowego musi wynosić co najmniej 5 μS/cm; maksymalna temperatura wynosi 130°C. Przepływomierz o stopniu ochrony IP67 lub IP68 jest dostępny jako urządzenie kompaktowe lub z oddzielnym przetwornikiem. Do wyboru są następujące zmienne przyłącza procesowe: mufa spawana, przyłącze śrubowe, Tri-Clamp lub kołnierz przyłączeniowy. Specjalna pomoc do spawania ułatwia i zapewnia prawidłowy montaż gniazd spawanych.

Standardowo przepływomierze wyłożone są PFA. Materiał ten nadaje się do pracy w szczególnie wysokich temperaturach, jest odporny na próżnię i charakteryzuje się szczególnie dobrą odpornością chemiczną.

Urządzenia te są proste i wygodne w konfiguracji, zarówno na samym urządzeniu, jak i za pomocą oprogramowania na PC. Nadajnik automatycznie wykrywa czujnik, a po włączeniu energii pomocniczej dane z SensorMemory są automatycznie ładowane. Obsługa odbywa się za pomocą konfigurowalnego, podświetlanego wyświetlacza. Elektronika przetwornika i czujniki mogą być sprawdzane pod kątem prawidłowego działania, a warunki pracy mogą być monitorowane za pomocą zintegrowanych funkcji diagnostycznych.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293