Nasze własne logo H2ready

ACHEMA: JUMO prezentuje rozwiązania dla wydajnego przemysłu przetwórczego

Niezawodność procesów, cyfryzacja, automatyzacja i zrównoważony rozwój: wymagania dotyczące technologii procesowych nigdy nie były tak wysokie jak obecnie. "Te 4 tematy będą determinować przyszłe trendy. Ci, którzy ignorują te kluczowe trendy, ryzykują utratę wydajności, rosnące koszty operacyjne i niekorzystne warunki konkurencji" - mówi Guy Beaho, szef działu zarządzania segmentem rynku w JUMO. Beaho podkreśla, że JUMO, jako dostawca systemów i rozwiązań, ma właściwe odpowiedzi na te wyzwania.

Do pobrania

Zdjęcie prasowe
(TIF, 58.3mB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Inteligentne, kompleksowe rozwiązania dla klientów

JUMO spodziewa się dużego zainteresowania stoiskiem podczas targów ACHEMA (10-14 czerwca we Frankfurcie nad Menem, Hala 11.1, Stoisko E43). Odwiedzający dowiedzą się, jak nowoczesne produkty z zakresu sensorów i automatyki mogą zostać przekształcone w zintegrowane systemy oraz inteligentne, kompleksowe rozwiązania dzięki zadaniom inżynieryjnym i serwisowym. "Użytkownicy i klienci otrzymują precyzyjnie dostosowane technologie, które są im potrzebne do działalności operacyjnej" – podkreśla Beaho.

ACHEMA to największe na świecie targi przemysłu procesowego dla inżynierii chemicznej, technologii procesowej i biotechnologii. JUMO kładzie duży nacisk na wodór (Power-to-gas, Power-to-X). "JUMO oferuje szeroką gamę produktów wodorowych, które są wykorzystywane w dziedzinie elektrolizy lub ogniw paliwowych" – mówi Rainer Moritz, menedżer segmentu rynku energii w JUMO. W portfolio produktów wodorowych JUMO znajdują się czujnik ciśnienia JUMO SIRAS P21 AR i pojemnościowy przełącznik poziomu JUMO ZELOS C01 LS.

JUMO wprowadza własne logo H2ready, aby ułatwić wybór produktów wodorowych. Logo to zostanie po raz pierwszy zaprezentowane na targach ACHEMA, a następnie będzie uwzględniane w kartach katalogowych produktów i dokumentacji. Produkty oznaczone logo H2ready zostały przetestowane przez zewnętrzne laboratorium zgodnie z HGV 3.1, co gwarantuje ich jakość.

Przemysł budowy pieców przemysłowych: wszystko z jednego źródła

JUMO oferuje również imponujące kompleksowe rozwiązanie dla obróbki cieplnej – od czujników po system automatyzacji – w przemyśle budowy pieców przemysłowych. Czujniki JUMO mierzą z wysoką dokładnością zgodnie z wymaganiami specyficznymi dla klienta. Rodzina produktów JUMO smartWARE następnie ocenia dane. "W rezultacie klient otrzymuje wszystko z jednego źródła" – mówi Beaho. Kalibracja jest przeprowadzana na miejscu przez ekspertów JUMO, co pozwala unikać przestojów.

Zdigitalizowana instalacja odwróconej osmozy – kompleksowy pakiet od jednego dostawcy

JUMO zaprezentuje również rozwiązanie do produkcji i przechowywania oczyszczonej i wysokooczyszczonej wody z wody miejskiej na targach ACHEMA. Proces ten często ma miejsce w aplikacjach farmaceutycznych, medycznych i galwanicznych lub w przemyśle spożywczym i napojów. "Taka instalacja może być w 100% zrealizowana przy użyciu produktów JUMO" – mówi Beaho. Obejmuje to kontrolę, rejestrację danych i ich ocenę aż po SCADA/Cloud – w rezultacie jest to prawdziwie kompleksowy pakiet.

Targi ACHEMA 2024

Około 2800 wystawców z ponad 50 krajów zaprezentuje swoje innowacje produktowe dla globalnego przemysłu procesowego na terenie targów we Frankfurcie od 10 do 14 czerwca 2024 roku. Oczekuje się uczestników z 130 krajów.

Masz jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346