Niewielkie urządzenie, które posiada ogromną liczbę funkcji

Elektroniczne termostaty JUMO pozwalają utrzymaćtemperaturę na właściwym poziomie

Elektroniczny termostat do montażu na szynie DIN, JUMO eTRON T100, został specjalnie zaprojektowany do kontroli i monitorowania temperatury. Opcjonalnie, oprócz funkcji termostatycznej, może być używany do bardziej wymagających procesów sterowania i zapewnia znacząco wyższą jakość regulacji w wersji jako dwupunktowy regulator PID z autoadaptacją.

Downloads

Zdjęcie prasowe
(JPG, 61.6kB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

JUMO eTRON T100 wyróżnia się kompaktowym rozmiarem i szerokim zakresem funkcji, w tym – między innymi – zintegrowanym timerem, rejestratorem danych, licznikiem godzin serwisowych i pracy, wyjściem PhotoMOS do sygnalizacji dodatkowych wartości granicznych oraz wejściem cyfrowym. Cyfrowe sygnały sterujące mogą być używane do tworzenia połączeń logicznych (AND, OR, XOR), które są przetwarzane wewnętrznie.

Oprócz sygnałów wejściowych dla rezystancyjnych czujników temperatury i termopar, dostępne jest wejście pomiarowe 0(4) do 20 mA do podłączenia innych zmiennych procesowych. Urządzenie posiada certyfikat UL i spełnia również standardy przemysłu kolejowego dla kategorii 1B. Istotne wejścia pomiarowe, takie jak Ni1000, zostały zintegrowane specjalnie w celu spełnienia wymagań tej branży.

JUMO eTRON T100 posiada konfigurowalny przez użytkownika wyświetlacz matrycowy, na którym można przeglądać wartości procesowe, parametry, stany przełączników oraz schemat połączeń elektrycznych.

Przejrzysta koncepcja obsługi wspierana dodatkowymi tekstami (urządzenie posiada już cztery dostępne języki) oraz praktyczne i szybkie okablowanie za pomocą wibracyjnych zacisków PUSH IN umożliwiają szybki i łatwy start. Alternatywnie, urządzenie może być również konfigurowane za pomocą programu setup i standardowo wbudowanego interfejsu micro USB.

Jego kompaktowa konstrukcja pozwala na łatwą integrację JUMO eTRON T100 w szafach sterowniczych i jednostkach rozdzielczych.

Masz jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346