JUMO z bogatym portfolio na targach IFAT

Efektywność kontroli jakości wody

W świecie zmian, rozwiązania oparte na potrzebach i strategiczne partnerstwa są kluczowymi elementami sukcesu korporacyjnego. Dotyczy to w szczególności sektora wodno-ściekowego, który stoi w obliczu poważnych wyzwań wynikających z globalnego kryzysu wodnego.

Do pobrania

Zdjęcie prasowe
(TIF, 13.44mB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Jako kompleksowy dostawca technologii pomiarowej i automatyzacyjnej, JUMO razem z klientami podejmuje z sukcesem nawet najbardziej złożone wyzwania, oferując im innowacyjne rozwiązania do licznych projektów; od prostych systemów filtracji po wielowarstwowe systemy odwróconej osmozy i uzdatniania wody.

Od czujnika do chmury

Online monitoring ważnych parametrów pomiarowych w przepływach wody lub ścieków jest kluczowy dla inicjowania odpowiednich strategii uzdatniania. Niezawodne czujniki, które działają możliwie autonomicznie, oraz przesył danych do scentralizowanego systemu są niezbędne. Innowacyjne zarządzanie danymi wodnymi zapewnia bezproblemowe monitorowanie, wysokie bezpieczeństwo i efektywność w kontroli jakości wody. JUMO oraz jego partner systemowy Narz systems zaprezentują zarządzanie danymi wodnymi 4.0 na scenie wykładowej na wspólnym stoisku GWP (Hala B2, Stoisko 227/326) 14 maja 2024 o godzinie 12:00. Prelegentami będą Matthias Kremer (JUMO) i Jonas Flohr (narz systems).

Technologie do uzdatniania wody procesowej

JUMO oferuje również kompletne systemy do uzdatniania wody procesowej, od czujników do chmury. Obejmuje to odpowiednią technologię sensorową do odsalania wody surowej, inteligentne systemy automatyzacji oraz intuicyjne rozwiązania programowe do oceny danych. Możliwe są również spersonalizowane usługi inżynieryjne i/lub serwis posprzedażowy, dzięki czemu klienci mają kompetentnych kontaktów dla maksymalnej efektywności procesów.

Masz jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346