JUMO z bogatym portfolio na targach „Lounges”

Rozwiązania pomiarowe spełniające najwyższe standardy higieniczne

Precyzyjna kontrola, skuteczna automatyzacja i płynna analiza danych to najważniejsze wyzwania w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym. Do tego dochodzi zgodność z najsurowszymi przepisami dotyczącymi higieny i międzynarodowymi standardami.

Do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 146.7kB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Na targach JUMO zaprezentuje szeroką gamę innowacyjnych produktów i rozwiązań, które pomogą klientom efektywnie i ekonomicznie radzić sobie z złożonymi aplikacjami higienicznymi. Oferta obejmuje higieniczne połączenia procesowe, rozwiązania certyfikowane przez EHEDG, intuicyjne systemy automatyzacji oraz bezpieczną i zdalną ocenę i wizualizację danych. JUMO Engineering może również dostosować systemy do specyficznych potrzeb klienta.

"Przy uzdatnianiu wody farmaceutycznej nic nie działa bez odpowiednich rozwiązań sensorycznych i automatyzacyjnych," podkreśla Matthias Kremer, menedżer segmentu rynku Woda i Ścieki w JUMO. Jako przykłady podaje odwróconą osmozę lub elektrodejonizację do usuwania jonów, cząstek i innych zanieczyszczeń oraz pomiar przewodności w monitorowaniu jakości.

Precyzyjne pomiary

JUMO prezentuje na targach digiLine CR HT10. Teraz można podłączyć przewodzące czujniki przewodności do inteligentnego systemu JUMO digiLine z obsługą magistrali. System można również zintegrować przez interfejs IO-Link. Czujnik jest trwale połączony z przetwornikiem głowicy. Korzyści dla użytkownika: predykcyjne utrzymanie, elastyczne opcje zastosowania i optymalne monitorowanie procesu.

Na stoisku znajdzie się również JUMO flowTRANS MAG H20! "JUMO flowTRANS MAG H20 mierzy przewodzące media z dużą precyzją, nawet kropla po kropli," mówi Martin Eppinger, menedżer segmentu rynku Żywność i Napoje. Oprócz przepływu mierzona jest również temperatura. Nowoczesny HMI umożliwia konfigurację przez Bluetooth oraz aplikację JUMO smartCONNECT. Interfejs SPE (Single Pair Ethernet) z PoDL (Modbus TCP, JUMO Cloud Connector) umożliwia uproszczone połączenie z chmurą JUMO i ciągłą komunikację IP od pola do poziomu automatyzacji.

¿Hablamos?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346