Najwyższy wynik w rankingu Focus 2022

JUMO jest najlepszą firmą szkoleniową w zakresie techniki pomiarowej w Niemczech

We współpracy z "Institut für Management- und Wirtschaftsforschung" (Instytutem Badań nad Zarządzaniem i Gospodarką) magazyn FOCUS zbadał jakość szkoleń w 20 000 firm zatrudniających najwięcej pracowników w Niemczech. JUMO GmbH & Co. KG zajęła pierwsze miejsce w sektorze "Technika pomiarowa" i była jedną z 1 001 firm, które otrzymały znak "Najlepsze firmy szkoleniowe w Niemczech".

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(TIF, 95.20mB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Dla udziałowca i dyrektora zarządzającego JUMO, Bernharda Juchheima, nagroda jest najlepszym dowodem na to, że zaangażowanie firmy w sprawy młodych ludzi jest opłacalne: "Kwestia kształcenia jest bliska sercu JUMO od ponad 70 lat. Nie tylko poprawia to naszą pozycję konkurencyjną - jako firma rodzinna postrzegamy każde działanie w tej dziedzinie jako środek wzmacniający cały region."

Menedżer ds. zasobów ludzkich Alexandra Dantmann wyjaśnia, dlaczego szkolenia w JUMO są czymś wyjątkowym: "Pod hasłem 'Więcej niż edukacja' chcemy nie tylko przekazywać umiejętności techniczne. Naszym celem jest kształcenie ludzi, którzy biorą na siebie odpowiedzialność, wykazują odwagę moralną i zaangażowanie społeczne oraz identyfikują się z firmą." Obecnie w JUMO kształci się 76 młodszych pracowników w ramach dziesięciu różnych praktyk zawodowych.

W ramach rankingu FOCUS zbadano m.in. dane strukturalne firmy, kwoty szkoleń, sukcesy szkoleniowe czy wynagrodzenie za szkolenia. Za podstawę posłużyła ankieta oraz ocena wiadomości internetowych i źródeł w mediach społecznościowych.

Ogólna ocena została dokonana w skali od 1 do 100. JUMO uzyskało pełną ocenę jako firma benchmarkingowa w sektorze technologii pomiarowych, plasując się w czołówce ośmiu badanych firm. JUMO już w poprzednich latach mogło poszczycić się czołowymi miejscami w tym rankingu.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Szef Biura Prasowego

Michael Brosig +49 661 6003 2788 Michael.Brosig@JUMO.net +49 661 6003 2788