Kompletne rozwiązania z intuicyjną obsługą

Technologia procesowa – kompletne rozwiązanie „made by JUMO”

JUMO rozszerza swoją bogatą ofertę automatyzacji o kompletne rozwiązanie dla procesów inżynierii procesowej. Aplikacja została zaprojektowana w sposób szczególnie przyjazny dla użytkownika i może być wykorzystywana w wielu gałęziach przemysłu.

Materiały do pobrania

Zdjęcie prasowe
(TIF, 4.58mB)

Sercem rozwiązania jest system automatyki JUMO variTRON, dla którego opracowano specjalną aplikację dla inżynierii procesowej. Za pomocą różnych aplikacji JUMO smartWARE można wdrożyć zintegrowane rozwiązanie od czujnika do chmury. W centrum uwagi znajdują się trzy grupy użytkowników.

Producenci instalacji procesowych mogą wykorzystywać JUMO smartWARE Setup do definiowania poszczególnych etapów procesu i typów instalacji. Operatorzy zakładów mogą korzystać z nowego programu JUMO smartWARE do intuicyjnego tworzenia i edycji programów inżynierii procesowej i receptur za pomocą edytora graficznego. Aplikacja ta, oparta na przeglądarce internetowej, może być używana na komputerze PC, laptopie lub tablecie.

Użytkownicy końcowi mogą następnie wizualizować sekwencję programu w przeglądarce i sterować nią za pomocą wyświetlacza, np. na panelu internetowym lub tablecie. Interfejs użytkownika może być dowolnie dostosowywany, jest spójny i intuicyjny w obsłudze.

Ponadto do monitorowania, rejestrowania partii i tworzenia indywidualnych raportów można wykorzystać inne aplikacje JUMO, takie jak JUMO smartWARE SCADA, JUMO Cloud lub JUMO smartWARE Evaluation.

Obszary zastosowań technologii procesowej są zróżnicowane i obejmują zarówno zastosowania w przemyśle spożywczym, autoklawach, systemach CIP i szklarniach, jak i budowę pieców przemysłowych czy technologie ochrony środowiska.


Masz jeszcze jakieś pytania?


Kierownik Biura Prasowego

Michael Brosig +49 661 6003 2788 Michael.Brosig@JUMO.net +49 661 6003 2788