Insert your alternative text
KRÓTKI CZAS REAKCJI I WYSOKA NIEZAWODNOŚĆ PROCESU

JUMO prezentuje platynowe chipowe rezystory termometryczne z metalizowanym grzbietem

JUMO posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości czujników temperatury i stale je rozwija. Nowością w szerokim asortymencie są platynowe chipowe rezystory termometryczne z metalizowanymi grzbietami.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 183kB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Metalizacja spodnia ma bardzo dobrą przyczepność i jest optymalnie zwilżana przez wszystkie luty. Umożliwia to uzyskanie doskonałych wyników lutowania. Można stosować wszystkie popularne metody lutowania, co ułatwia obróbkę czujnika.

Szczególną cechą nowych produktów są przewody przyłączeniowe, które rozgałęziają się w kierunku środka (można je także odchylać do góry). Umożliwia to oszczędzającą miejsce instalację czujników. Oprócz wersji z przewodami przyłączeniowymi platynowe chipowe czujniki temperatury dostępne są również w wykonaniu SMD (flip chip).

Czujniki gwarantują wysoką niezawodność procesu i nadają się szczególnie do zastosowań, w których ważny jest szybki czas reakcji. Możliwe zastosowania obejmują czujniki przepływu do monitorowania wycieków lub chłodziwa, podtynkowe czujniki temperatury lub np. czujniki procesowe i urządzenia do analizy laboratoryjnej.

Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346