NAGRODA PRZYZNANA PRZEZ MAGAZYN BIZNESOWY FOCUS

JUMO jest jedną z 1000 najlepszych firm szkoleniowych w Niemczech

Fulda, 01.04.20. We współpracy z "Instytutem Zarządzania i Badań Gospodarczych" magazyn FOCUS zbadał jakość kształcenia w 20.000 przedsiębiorstwach zatrudniających najwięcej pracowników w Niemczech. Firma JUMO GmbH & Co KG zajęła doskonałe czwarte miejsce w sektorze "Technika pomiarowa" i została wyróżniona pieczęcią "Najlepsze firmy szkoleniowe w Niemczech".

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 1,0MB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Dla Bernharda Juchheima, udziałowca i dyrektora zarządzającego JUMO, nagroda ta jest wynikiem konsekwentnego zarządzania szkoleniami w firmie: "Od samego początku zdawaliśmy sobie sprawę, że w obliczu zmian demograficznych należy w miarę możliwości zaspokajać zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników z własnych szeregów. Dlatego nasz limit szkoleń od lat utrzymuje się powyżej średniej."

Alexandra Dantmann, kierownik personalny JUMO, zwraca uwagę na bogatą ofertę szkoleniową przedsiębiorstwa, zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym: "Obecnie ponad 100 młodych ludzi kształci się w jednym z dziesięciu oferowanych zawodów. Naszym celem jest nie tylko nauczanie umiejętności technicznych, ale także kształcenie ludzi, którzy biorą na siebie odpowiedzialność, wykazują się odwagą moralną i zaangażowaniem społecznym oraz identyfikują się z firmą."

Dla potrzeb rankingu zbadano m.in. dane strukturalne firm, kontyngent szkoleń, sukcesy szkoleniowe, wynagrodzenie za szkolenia oraz oferty dodatkowe. Zbieranie danych opierało się na ankietach oraz ocenie internetowych źródeł wiadomości i mediów społecznościowych. W sumie zarejestrowano i przeanalizowano milion wzmianek w Internecie. JUMO uzyskało doskonały wynik 95,4 i było jedną z zaledwie sześciu firm w sektorze "Technika pomiarowa", które otrzymały to wyróżnienie.

Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346