JUMO TECLINE CR S01 JEST SOLIDNY I NIEZAWODNY

Nowa kompaktowa klasa w pomiarach przewodności

Dwuelektrodowy czujnik przewodności JUMO tecLine CR S01 wyróżnia się szczególnie zwartą konstrukcją. Dzięki szerokiemu zakresowi pomiarowemu i odporności na zimno, ciepło i ciśnienie może być stosowany uniwersalnie.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 537 kB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

JUMO tecLine CR S01 mierzy niezawodnie w zakresie temperatur od -40 do 100°C i w zakresie pomiarowym od 1 do 5 000 μS/cm. Dzięki zastosowaniu 2 wysokiej jakości, odpornych na korozję elektrod ze stali nierdzewnej, osadzonych w wytrzymałym korpusie z tworzywa sztucznego PEEK, czujnik może być stosowany w różnych mediach. Dzięki temu JUMO tecLine CR S01 jest idealnym partnerem dla systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i chłodzących lub instalacji odwróconej osmozy. Może być również stosowany w ogólnych aplikacjach wody pitnej i basenowej lub w wodzie procesowej zawierającej chemikalia.

Przyłącza procesowe dostępne są w wersjach ze stali nierdzewnej, niklowanego mosiądzu i poliamidu (PA). Kompaktowy typ konstrukcji umożliwia we wszystkich wariantach prosty i oszczędzający miejsce montaż. Dzięki krótkiej długości wsuwania urządzenie nadaje się również do rur o małej szerokości nominalnej. Masywne elektrody zewnętrzne są bardzo łatwe do czyszczenia, co znacznie zmniejsza nakłady na konserwację.

JUMO tecLine CR S01 może być podłączony do standardowych przetworników przewodności elektrolitycznej. Przykładami mogą być serie urządzeń ecoTRANS, dTRANS CR02, AQUIS 500 CR lub AQUIS touch JUMO. Elektronika pomiarowa JUMO digiLine CR przekształca nowy czujnik w cyfrowy komponent nowoczesnych instalacji wodnych "4.0" z interfejsem digiLine/Modbus.Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346