alt text
JUMO DTRANS T09 ZAKŁADY MODERNIZACYJNE

Wytrzymały i niezawodny przetwornik temperatury z kablem

Przetwornik temperatury JUMO dTRANS T09 jest idealny do prostego doposażenia instalacji. Wysoka odporność na wibracje i wstrząsy czyni to urządzenie szczególnie niezawodnym. Przewodowy przetwornik z 4-przewodowym przyłączem dla czujników RTD jest dostępny z wyjściem analogowym (4-20 mA) lub interfejsem IO-Link.

Czujniki Pt100 lub Pt1000 mogą być stosowane w JUMO dTRANS T09. Wysokiej jakości obudowa ze stali nierdzewnej jest dostępna w stopniach ochrony IP65, IP67 i IP69. Połączenie odbywa się po obu stronach za pomocą Plug and Play z wtyczkami M12. Dostępne są również wstępnie zmontowane kable do obustronnych przyłączy M12, co pozwala uniknąć błędów w okablowaniu i tym samym obniżyć koszty montażu i konserwacji.

Ze względu na swoją konstrukcję JUMO dTRANS T09 jest w znacznym stopniu odizolowany od wpływów procesowych, dzięki czemu jest szczególnie wytrzymały i trwały.

Wersja z interfejsem IO-Link optymalizuje procesy produkcyjne poprzez komunikację aż do najniższego poziomu pola i oferuje maksymalną przejrzystość mierzonych wartości i stanów czujników. Interfejs ten zawiera również wyjście przełączające. Dzięki temu pomiar i monitorowanie temperatury jest możliwe za pomocą tylko jednego urządzenia. Wariant ten może być również stosowany np. do digitalizacji instalacji podczas krótkich przestojów.Pliki do pobrania

Wizytówka
( VCF, 246 B)

Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346