JUMO_PI_2152_dicoTEMP_100
ZRÓŻNICOWANY POMIAR TEMPERATURY ZA POMOCĄ JUMO DICOTEMP 100

Sprytny sposób na modernizację termometrów wskazówkowych

JUMO dicoTEMP 100 jest inteligentną armaturą, dzięki której można dokonywać różnych pomiarów temperatury za pomocą jednego termostatu lub termometru wskazówkowego i platynowego czujnika temperatury z jednego tylko punktu pomiarowego. Sygnał oporowy jest przekształcany na sygnał analogowy lub cyfrowy za pomocą przetwornika.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 244.6 kB)
Wizytówka
( VCF, 246 B)

JUMO dicoTEMP 100 łączy w sobie mocne strony kilku urządzeń JUMO. Dzięki nowemu rozwiązaniu użytkownicy mogą nadal korzystać z urządzeń, które są już częścią procesu w tym samym punkcie pomiarowym, a jednocześnie rozszerzyć je funkcjonalnie o elektryczny pomiar temperatury.

Połączenie platynowego czujnika temperatury i termostatu lub termometru zegarowego w jednej armaturze znacznie zmniejsza nakłady na planowanie i instalację.

Złączka wykonana jest ze stali nierdzewnej i dostępna jest w różnych typach połączeń: do wkręcania lub wkładania do rury płaskiej. Długość wsuwania wynosi od 65 do 300 mm, w zależności od życzenia klienta. JUMO dicoTEMP 100 może być stosowany w temperaturach procesowych od -40 do 260°C.

Sygnał rezystancyjny jest przesyłany przez standardowe złącze M12. Przy użyciu nadajnika kablowego, inne sygnały wyjściowe mogą być przekazywane w sposób analogowy (4-20 mA) lub cyfrowy (IO-Link), co zapewnia najwyższy stopień elastyczności w wykorzystaniu danych. Ponadto, duża zmienność wynika z zastosowania różnych typów urządzeń, czujników platynowych i sond, jak również średnic tulei zanurzeniowych.

Dzięki funkcji Plug and Play JUMO dicoTEMP 100 jest idealnym partnerem do modernizacji istniejących urządzeń, takich jak transformatory, sprężarki i agregaty hydrauliczne.Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346