alt text
JUMO TYA S201 I S202 JAKO WYSOKIEJ JAKOŚCI MODELE KLASY PODSTAWOWEJ

Tyrystorowe sterowniki mocy dla prostych aplikacji grzewczych

Firma JUMO rozszerzyła swoją bogatą ofertę wysokiej jakości sterowników mocy o dwa zaawansowane modele podstawowe: JUMO TYA S201, jednofazowy tyrystorowy sterownik mocy do pracy w trybie burst-firing, oraz JUMO TYA S202, trójfazowy tyrystorowy sterownik mocy do pracy w trybie burst-firing w układach ekonomicznych.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 275.1 kB)
Wizytówka
( VCF, 246 B)

Oba tyrystorowe sterowniki mocy mogą być stosowane w piecach przemysłowych i suszarniach, w ogrzewaczach przepływowych i powietrznych, jak również w prostych aplikacjach grzewczych dla prądów od 20 do 250 A. Urządzenia można szybko i łatwo uruchomić za pomocą opcjonalnego interfejsu PROFINET. Dzięki bliskiemu montażowi można je zamontować w sposób oszczędzający miejsce.

Oba urządzenia posiadają funkcję "Teach-In". Ta samoucząca się funkcja umożliwia automatyczne ustawienie granic wykrywania awarii przy częściowym obciążeniu. Cykliczna kalibracja zapewnia stałą i precyzyjną kontrolę, nawet w przypadku zmiany specyfikacji elementu grzejnego.

Bezpośredni dostęp do wszystkich istotnych danych procesowych zapewnia szybki przegląd stanu maszyny i umożliwia predykcyjną konserwację dzięki zintegrowanym systemom diagnostycznym.

Konfiguracja sterowników mocy może być przeprowadzona bezpośrednio na urządzeniach bez dodatkowych narzędzi za pomocą klawiatury i zwykłego wyświetlacza tekstowego. Wszystkie parametry konfiguracyjne mogą być przenoszone ze sterownika do regulatora mocy, co jest unikalną cechą w tej klasie urządzeń.

Program Setup można wykorzystać również do konfiguracji poprzez interfejs USB. W tym przypadku transfer danych konfiguracyjnych bezpośrednio do urządzenia jest możliwy bez zasilania napięciowego.Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346