alt text
KOMPAKTOWE ROZWIĄZANIE DO KALIBRACJI PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH

JUMO thermoCOR zapewnia zgodność z normami AMS2750 i CQI-9

Normy "AMS2750" i "CQI-9" opisują wymagania przemysłu lotniczego i samochodowego dotyczące urządzeń do obróbki cieplnej stosowanych w obróbce cieplnej. System pomiarowy JUMO thermoCOR oferuje kompaktowy system dla obu wymagań, który może być stosowany do wykonywania wymaganych badań SAT i TUS.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 292.7 kB)
Wizytówka
( VCF, 246 B)

Kluczowym elementem jest bardzo precyzyjne złącze zimne. JUMO thermoCOR posiada całkowitą pojemność do 12 dowolnie konfigurowalnych wejść termoparowych i cztery konfigurowalne wejścia uniwersalne, do których można podłączyć takie urządzenia jak czujniki temperatury RTD lub przetworniki ciśnienia.

Urządzenia testowe są kalibrowane przez JUMO we własnym laboratorium DAkkS i spełniają wymagania dotyczące granic tolerancji zgodnie z normami AMS2750 i CQI-9.

Wyświetlacz dotykowy umożliwia łatwą obsługę dzięki zmiennym ekranom procesowym. System zarządzania użytkownikami umożliwia łatwe zrozumienie wszystkich czynności i pobieranie wszystkich wartości pomiarowych w sposób zabezpieczony przed manipulacją. Dane są przesyłane przez interfejs LAN lub USB za pomocą oprogramowania komunikacyjnego JUMO PCC do oprogramowania ewaluacyjnego JUMO PCA. Po przeprowadzeniu testów można sporządzić protokół.

Zainteresowani mogą albo zakupić JUMO thermoCOR w całości i wykonać wszystkie badania samodzielnie, albo zlecić wykonanie badań JUMO. W tym przypadku dział serwisu wykonuje wszystkie zadania dla klienta, aż do przygotowania protokołów badań włącznie. Ponadto JUMO planuje również wszystkie niezbędne rekalibracje, aby nie zapomnieć o żadnych terminach.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346