alt text
WSZECHSTRONNY WSKAŹNIK CYFROWY Z WYŚWIETLACZEM LCD

Wibrujące perspektywy z JUMO diraVIEW

Nowa seria wskaźników cyfrowych JUMO diraVIEW służy do wyświetlania na miejscu różnych zmiennych procesowych. Intuicyjna obsługa i konfiguracja za pomocą tekstu pisanego na urządzeniu skraca czas uruchomienia, a także pozwala na dokonywanie regulacji bez instrukcji obsługi.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 483.9 kB)
Wizytówka
( VCF, 246 B)

Wielofunkcyjne wejście pomiarowe JUMO diraVIEW pozwala na podłączenie termopar, sond temperaturowych RTD, przetworników rezystancyjnych, potencjometrów rezystancyjnych oraz standardowych sygnałów 0(2) do 10 V / 0(4) do 20 mA. Komunikat alarmowy może być wyświetlany w postaci "zwykłego tekstu" na wyświetlaczu, a następnie raportowany przez wyjścia przekaźnikowe lub cyfrowe.

Pięć różnych formatów montażu od formatu kompaktowego 48x24 mm do dużego formatu 96x96 mm, jak również wysokiej jakości ochrona IP65 z przodu sprawiają, że nadaje się on do szerokiego zakresu zastosowań w różnych branżach.

Dostępne są typowe funkcje wskaźnika, takie jak wartość min./max., podtrzymanie wartości mierzonej, jak również funkcja tarowania dla aplikacji wagowych oraz opóźnione włączanie zasilania. Wskaźnik przekazuje aktualną wartość pomiarową do systemów nadrzędnych poprzez interfejs RS485 lub wyjście analogowe. Specyficzna dla klienta linearyzacja za pomocą 40 par wartości lub wielomianu matematycznego 4 rzędu, jak również opcja matematyczna umożliwiają łatwe dopasowanie do specjalnych czujników.

Opcja "tekstu strukturalnego" może być używana do programowania małych aplikacji w kodzie ST. Przykładem może być wyświetlanie bieżących, minimalnych i maksymalnych wartości jako zwykłego tekstu oraz możliwość ręcznego przełączania za pomocą przycisków góra/dół. Kod ST może być tworzony za pomocą łatwego w użyciu programu konfiguracyjnego i zintegrowanego edytora. Może on być debugowany online przez port USB.

Seria JUMO diraVIEW jest dostępna w wersjach zasilania AC/DC 20 do 30 V oraz 110 do 240 V (AC).


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346