alt text
WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS LUTOWANIA MIĘKKIEGO

Nowy czujnik temperatury JUMO z pozłacanymi przewodami przyłączeniowymi

W większości aplikacji, które można znaleźć na rynku, platynowe chipowe czujniki temperatury są wykorzystywane do akwizycji temperatury. Jednak tylko niewielu producentów jest w stanie wykonać technicznie wymagający proces produkcyjny. Firma JUMO od lat produkuje te bardzo małe, ale skomplikowane czujniki w warunkach sterylnych, a teraz oferuje nowy model z pozłacanymi przewodami połączeniowymi.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 424.7 kB)
Wizytówka
( VCF, 246 B)

Dzięki pozłacanym niklowym przewodom przyłączeniowym JUMO PCA EG szczególnie dobrze nadaje się do lutowania miękkiego. Jednocześnie urządzenie to nadaje się do wszystkich innych popularnych metod obróbki. Czujnik jest przeznaczony do pracy w zakresie temperatur od -70 do 500°C. Liczne wykonania, takie jak czujniki temperatury Pt100, Pt500 lub Pt1000 są już dostępne z magazynu. Specjalne wartości nominalne mogą być produkowane na życzenie.

Podczas produkcji, platynowa warstwa czujników jest nanoszona na ceramiczny korpus, a następnie strukturyzowana w procesie fotolitograficznym. Dokładne dopasowanie odbywa się w procesie laserowego przycinania. Następnie wtapiana jest specjalna warstwa szkła, która chroni czujnik przed wpływami zewnętrznymi i zapewnia izolację. Połączenie elektryczne jest możliwe dzięki przyspawanym przewodom przyłączeniowym. Przewody te mogą mieć różną długość i średnicę. Dodatkowa warstwa szkła nałożona na powierzchnię styku mocuje przewody przyłączeniowe i działa jako odciążenie.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346