NOWY PRZETWORNIK TEMPERATURY JUMO DTRANS T07

Wysoki stopień niezawodności dla wymagających aplikacji

Nowa seria urządzeń JUMO dTRANS T07 to dwukanałowe przetworniki temperatury z protokołem HART® dostępne w wersji z głowicą B lub w obudowie na szynę DIN. Wersje z dopuszczeniem Ex i SIL umożliwiają bezpieczne stosowanie w wymagających aplikacjach procesowych.

Konfigurowalny przetwornik przenosi przetworzone sygnały z czujników RTD i TC, a także czujników rezystancyjnych i napięciowych na izolowane galwanicznie wyjście prądowe 4 do 20 mA z protokołem HART®-7. Wewnętrzne funkcje monitorowania czujników i wykrywania błędów urządzenia zapewniają wysoki stopień dostępności punktu pomiarowego. W wersji z głowicą B można zastosować opcjonalny wyświetlacz wtykowy do wyświetlania aktualnej wartości procesowej. Wersja urządzenia z dopuszczeniem SIL (IEC 61508:2010) umożliwia aplikacje związane z bezpieczeństwem do SIL 2/3 (sprzęt/oprogramowanie).

Konfiguracja przetwornika odbywa się poprzez interfejs HART® za pomocą komunikatora HART® i powiązanego z nim urządzenia JUMO DD (Device Description). Alternatywnie, konfiguracja może być również łatwo ustawiona za pomocą komputera PC z aplikacją ramową FDT (Field Device Tool) i DTM (Device Type Manager) urządzeń JUMO w połączeniu z modemem HART®.

Seria urządzeń JUMO dTRANS T07 jest dostosowana do wszystkich gałęzi przemysłu, które wymagają szczególnie bezpiecznego i niezawodnego pomiaru temperatury. Obszary zastosowań obejmują przemysł chemiczny, dostawców energii, elektrownie oraz przemysł naftowy i gazowy.


Czy mają Państwo jakieś pytania?

NO CONTACT PERSON