alt text
MODUŁOWE WIELOKANAŁOWE URZĄDZENIE POMIAROWE TERAZ Z PROFINET I DOPUSZCZENIEM DNV GL DLA PRZEMYSŁU STOCZNIOWEGO

JUMO AQUIS touch P nieustannie się rozwija: nowe funkcjonalności już dostępne

JUMO AQUIS touch P jest zbudowanym modułowo, kompaktowym, wielokanałowym urządzeniem pomiarowym do analizy cieczy. Najnowsza wersja urządzenia wyposażona jest w interfejs PROFINET. Ponadto, urządzenie posiada teraz odpowiednie dopuszczenie DNV GL dla przemysłu stoczniowego.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 480.1 kB)
Wizytówka
( VCF, 246 B)

PROFINET jest otwartym standardem przemysłowego Ethernetu dla automatyki, który stale zyskuje na znaczeniu w automatyce procesowej. PROFINET wykorzystuje TCP/IP i standardy IT, jest zdolny do pracy w czasie rzeczywistym i umożliwia integrację z systemami fieldbus. Dzięki zatwierdzeniu przez DNV GL wielokanałowe urządzenie pomiarowe spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa i niezawodności, które muszą być spełnione przez statki i mobilne jednostki offshore na wodach międzynarodowych.

JUMO AQUIS touch P obejmuje zadania pomiaru, sterowania, rejestracji i wyświetlania za pomocą jednego urządzenia. Dwa parametry analityczne mogą być podłączone bezpośrednio, a kolejne pięć jako sygnały standardowe. System JUMO digiLine może przetwarzać nawet sześć parametrów. Interfejsy cyfrowe umożliwiają załadowanie dodatkowych ośmiu zewnętrznych wartości pomiarowych. Możliwy jest również pomiar przepływu wraz z określeniem ilości. Parametry wyświetlane są na kolorowym monitorze 3,5 cala z ekranem dotykowym, na którym obsługiwana jest obsługa i ustawienia urządzenia.

Zintegrowany rejestrator pozwala na jednoczesną rejestrację do ośmiu sygnałów analogowych i sześciu binarnych. Przechowywanie danych odbywa się w sposób zabezpieczony przed manipulacją i umożliwia spełnienie wymagań urzędowych w zakresie prowadzenia dokumentacji bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń. Zapisane dane mogą być pobierane za pomocą programu PC przez Ethernet lub pamięć flash USB. Dane mogą być dalej przetwarzane za pomocą oddzielnego oprogramowania.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346