JUMO SMD 0805 W WYKONANIU PAKIETOWYM DLA TEMPERATUR DO 250°C

Nowy czujnik temperatury JUMO SMD (Pt) do zastosowań wysokotemperaturowych

Platynowe chipowe czujniki temperatury SMD firmy JUMO sprawdziły się miliony razy w pomiarach temperatury na płytkach drukowanych. W przeszłości maksymalna temperatura pracy wynosiła 150°C. Nowe cechy konstrukcyjne w połączeniu z innowacyjną technologią produkcji styków lutowniczych na całym obwodzie umożliwiają stosowanie JUMO SMD 0805 w wyższych temperaturach do 250°C

Dla użytkowników oznacza to znacznie lepsze osiągi w zakresie niezawodności, długoterminowej stabilności, temperatury pracy i odporności na wstrząsy termiczne przy niemal nieograniczonym czasie przechowywania danych.

W JUMO SMD 0805 platynowa struktura bocznika pomiarowego jest pokryta wyżarzoną warstwą szkła wysokotemperaturowego. Dzięki temu czujnik jest optymalnie chroniony przed wpływami środowiska i stabilny do temperatury 250°C. Oznacza to, że może być stosowany również w takich aplikacjach jak grzejniki, promienniki podczerwieni lub do pomiarów kalorymetrycznych.

Styk SMD 0805 składa się z całkowicie szczelnej, niklowo-złotej warstwy warstwowej o wysokiej czystości, która jest wytwarzana w procesie opracowanym przez JUMO. Lutowanie rozpływowe jest możliwe przy użyciu bezołowiowego lutu SAC oraz lutu o wysokiej zawartości ołowiu. Wynikiem tego jest możliwość stosowania w rozszerzonym zakresie temperatur od -70 do 250°C.

Doskonała jakość warstw metalizacyjnych, które są całkowicie pozbawione fosforu i innych zanieczyszczeń, pozwala na tworzenie się czystych faz międzymetalicznych podczas lutowania. Mogą być również stosowane inne techniki łączenia, takie jak adhezja przewodząca.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293