Insert your alternative text
WASZE PYTANIA

Wypożyczanie sprzętu do testów w JUMO Poland

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, gdzie potrzebowałeś specjalistycznego sprzętu pomiarowego, ale nie byłeś pewien, czy jest to odpowiednia inwestycja dla Twojego przedsiębiorstwa? Rozumiemy te obawy, dlatego oferujemy elastyczną usługę wypożyczania sprzętu, abyś mógł przeprowadzić niezbędne testy bez obciążania budżetu. W tym wpisie blogowym odpowiemy na wszystkie pytania związane z tą usługą i wyjaśnimy, jak prosto i wygodnie można skorzystać z naszej oferty. Czytaj dalej i odkryj, jakie korzyści przyniesie Ci nasza oferta wypożyczania urządzeń!

Bezpłatne wypożyczenie urządzeń pomiarowych

Nasz program wypożyczania sprzętu jest tak prosty, jak tylko możliwe. Wystarczy podpisać umowę, która określa numer seryjny urządzenia i okres wypożyczenia, i gotowe! Test urządzeń trwa zwykle dwa tygodnie, ale jesteśmy otwarci na dostosowanie tego okresu do Twoich potrzeb, w zależności od specyfiki aplikacji. Te usługa jest bezpłatna. Jeśli urządzenie, które chcesz przetestować, dostępne jest w naszym magazynie we Wrocławiu, wypożyczamy je od ręki. 


Walizki demonstracyjne dla kompleksowych testów

Jeśli chcesz przetestować cały układ pomiarowy, oferujemy również wypożyczenie naszych walizek prezentacyjnych. Każda walizka jest wyposażona w zestaw precyzyjnie dobranych komponentów do danej aplikacji np. czujnika i regulatora. Daje to możliwość przetestowania całego układu pomiarowego. To doskonała opcja, aby bez zobowiązań zweryfikować funkcjonalność i kompatybilność naszych rozwiązań z potrzebami Twojego przedsiębiorstwa.


Wypożyczanie indywidualnie dopasowanego sprzęt na zamówienie

W JUMO Poland rozumiemy wyjątkowe potrzeby Twojej aplikacji, które często wymagają rozwiązań na miarę. Dlatego oferujemy możliwość produkcji sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb Twojego zakładu i wypożyczenie go do testów. Koszty takiej usługi ustalane są indywidualnie. Przy ustalaniu ceny kierujemy się m.in. przewidywanymi ilościami przyszłych zamówień oraz perspektywą długotrwałej współpracy.

Koszty mogą zostać rozłożone w ten sposób, że pokryjesz jedynie ich cześć, a resztę weźmiemy na siebie. Jeśli zdecydujesz się na zatrzymanie urządzenia po okresie testów, wystarczy uregulować pozostałą część kwoty.

W wyjątkowych sytuacjach, gdy widzimy potencjał na długofalową współpracę, gotowi jesteśmy pokryć pełne koszty produkcji. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością omówimy indywidualne warunki współpracy, które będą satysfakcjonujące dla obu stron.


walizka demontracyjna

Walizka demonstracyjna

walizka demonstracyjna

Przykład układu pomiarowego w walizce demonstracyjnej

Nasz zespół – Twoje wsparcie

Rozumiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego nasi eksperci są dostępni, aby pomóc Ci dobrać odpowiednie rozwiązania i ustalić warunki, które będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Jesteśmy elastyczni i gotowi do dialogu, aby nawiązać długotrwałą współpracę opartą na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

Masz pytania lub chcesz skorzystać z usługi wypożyczenia sprzętu? Skontaktuj się z nami już dziś!


Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli masz pytania dotyczące wypożyczania sprzętu do testów, możesz skontaktować się z nami i zadać je za pośrednictwem tego formularza

Pole obowiązkowe. Proszę podać nazwisko
Pole obowiązkowe. Proszę wprowadzić poprawny adres E-mail

O autorze

Nazywam się Ewelina Szmit i od kilku lat działam w dziedzinie content marketingu, łącząc moje umiejętności zawodowe z pasją do pisania. Wierzę, że nawet najbardziej techniczne tematy mogą być przedstawione w sposób ciekawy i dostępny dla każdego. Poza pracą, moją kreatywność rozwijam tworząc kolaże z gazet. Czas wolny najchętniej spędzam aktywnie, spacerując z psem lub biegając.Ewelina Szmit

Autor

Ewelina Szmit - Content specialist +48 71 339 32 94 Ewelina.Szmit@jumo.net +48 71 339 32 94


Specjalista techniczny

Krzysztof Golubski - Inżynier Serwisu +48 71 339 32 91 Krzysztof.Golubski@JUMO.net +48 71 339 32 91

Komentarze

Zachęcamy do pozostawienia swoich komentarzy poprzez formularz znajdujący się poniżej. Zostaną umieszczone w sieci po ich zatwierdzeniu w naszym procesie weryfikacji.


Pole obowiązkowe. Proszę podać imię.
Nazwisko
Pole obowiązkowe. Proszę podać nazwisko.
Pole obowiązkowe. Proszę podać swój adres E-mail.