Skuteczność, bezpieczeństwo i przejrzystość

Procesy termiczne 4.0 z JUMO

Po co stosować czasochłonne i nieefektywne rozwiązania, skoro istnieją proste? Zintegrowane rozwiązania systemowe JUMO są perfekcyjnie skoordynowane od czujnika do chmury i w ten sposób osiągają najlepsze możliwe wyniki procesu. Podłączone do systemu automatyzacji JUMO variTRON aplikacje dosłownie pracują same i mogą być wizualizowane i oceniane w sposób przejrzysty w jednym pulpicie nawigacyjnym, niezależnie od lokalizacji, poprzez nasze rozwiązanie cloud/SCADA. Poznaj wygodę naszych kompletnych rozwiązań!

Monitoring energii poprzez JUMO Cloud/smartWARE SCADA

Monitoring energii poprzez JUMO Cloud/smartWARE SCADA

Czy masz na oku swoje zużycie energii?

Tworzymy maksymalną przejrzystość procesów

Aby zmniejszyć zużycie energii przez ciepło procesowe, wymagana jest płynna kontrola i wizualizacja zarządzania energią. JUMO Cloud i rodzina JUMO smartWARE to bezpieczne i zaawansowane systemy do monitorowania, sterowania i oceny procesów. Do najważniejszych funkcji należy tworzenie indywidualnych pulpitów, kompleksowy system alarmowy, szyfrowanie end-to-end i wiele innych korzyści.

Dowiedz się więcej o systemie monitorowania energii JUMO

Panel dotykowy i jednostka centralna w jednym urządzeniu

Rozwój rodziny JUMO variTRON

JUMO variTRON 300/500 już teraz zachwyca swoją wysoką wydajnością i intuicyjną obsługą. Nowy członek rodziny, JUMO variTRON 500 touch, jest urządzeniem typu all-in-one z przejrzystym interfejsem użytkownika, który może być łatwo obsługiwany za pomocą dotyku. Dzięki temu wdrażanie złożonych rozwiązań w zakresie pomiarów, sterowania i automatyzacji jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze

Poznajcie tego wszechstronnego zawodnika
JUMO variTRON 500 touch

Panel dotykowy ze zintegrowaną jednostką centralną dla systemu automatyki

JUMO Service

JUMO Service: Całkowicie bez obaw

Nowa usługa JUMO Service

Twój kompleksowy pakiet usług serwisowych

JUMO Service sprawia, że korzystanie z rozwiązań JUMO jest teraz jeszcze wygodniejsze. Inteligentny pakiet serwisowy obejmuje wsparcie telefoniczne, jak również zdalną konserwację. Ponadto gwarantuje on maksymalne wsparcie w codziennej eksploatacji przemysłowej. Pakiet serwisowy, który jest dostępny dla wszystkich rozwiązań JUMO, może być na życzenie dostosowany do indywidualnych wymagań klienta. Może on również obejmować wizyty na miejscu.

Umów się na konsultację

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Dies ist ein Pflichtfeld.
Pole obowiązkowe. Proszę podać imię.
Pole obowiązkowe. Proszę podać nazwisko.
Pole obowiązkowe. Wpisz nazwę swojej firmy.
Proszę wybrać opcję
Pole obowiązkowe. Proszę wpisać nazwę ulicy.
Pole obowiązkowe. Proszę podać kod pocztowy.
Pole obowiązkowe. Proszę podać miasto.
Proszę wybrać opcję
Pole obowiązkowe. Proszę podać swój adres E-mail.

Dołożymy starań aby odpowiedź na Twoje zapytanie była możliwie najbardziej satysfakcjonująca. Zebrane w tym kontekście dane będą przez nas przechowywane. W celu sprawnego rozpatrzenia Państwa zapytania konieczne jest wypełnienie wszystkich dostępnych pól (tylko pola oznaczone * są obowiązkowe). Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie celem przetworzenia zapytania w ramach procesu biznesowego. W szczególności nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim. Zastrzegamy sobie prawo do statystycznej oceny anonimowych rekordów danych.

Masz jakieś pytania?

Sabine Hauß

Zarządzanie targami

Phone:

+49 661 6003 2848 Skontaktuj się z nami!