Gotowi na transformację energetyczną?

Rozpocznij pracę z innowacyjną technologią JUMO!

Od energii i techniki klimatyzacyjnej po automatykę budynków - inteligentna i wysoce wydajna technika pomiarowa i automatyka jest poszukiwana we wszystkich obszarach. Nasze rozwiązania systemowe spełniają wszystkie wymagania w zakresie automatyzacji, sieci i cyfryzacji. Ponadto z łatwością radzą sobie z transformacją energetyczną i mogą być indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb dzięki JUMO Engineering. Odwiedź nas na targach ISH i przekonaj się sam!

Monitorowanie procesów na całym świecie za pomocą systemów JUMO

Monitorowanie procesów na całym świecie za pomocą systemów JUMO

Elastyczne i bezpieczne monitorowanie procesów

Inteligentne rozwiązanie JUMO dla energooszczędnych procesów

Elastyczność energetyczna odgrywa ważną rolę w technice budowlanej, jak również w zakładach przemysłowych i regeneracyjnych. Różne źródła energii muszą być efektywnie zarządzane, a dostępna energia rozsądnie rozdzielana w zależności od zapotrzebowania. Chmura JUMO Cloud i rodzina produktów JUMO smartWARE zapewniają zaawansowane systemy do bezproblemowego sterowania i wizualizacji zarządzania energią. Dostęp do systemu jest oparty na przeglądarce i możliwy z każdego miejsca, dzięki czemu można bezpiecznie monitorować i kontrolować wiele zakładów, procesów lub miejsc za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego.

Umów się na konsultację już teraz!

JUMO variTRON 500 touch

Panel dotykowy ze zintegrowanym sterownikiem PLC

Wdrażanie złożonych rozwiązań w zakresie pomiarów, sterowania i automatyzacji jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki naszemu nowemu urządzeniu JUMO variTRON 500 touch – panelowi dotykowemu ze zintegrowanym sterownikiem PLC. Dzięki obsługowaniu wielu systemów Fieldbus, urządzenie to umożliwia proste i elastyczne połączenie z istniejącymi aplikacjami. Panel dotykowy i jednostka centralna znajdują się w jednym urządzeniu i mogą być obsługiwane intuicyjnie poprzez proste interfejsy użytkownika.

Poznajcie nasze wszechstronne urządzenie!
JUMO variTRON 500 touch

Panel dotykowy ze zintegrowaną jednostką centralną dla systemu automatyki

Wtykana sonda temperatury z czujnikiem cyfrowym

Wtykana sonda temperatury z czujnikiem cyfrowym

Ważny krok w stronę przyszłości

Wtykana sonda temperatury z czujnikiem cyfrowym

Nasza sonda temperatury z czujnikiem cyfrowym, która niedługo będzie miała swoją premierę, jest jednym z niewielu czujników na rynku, który dokonuje pomiarów w sposób cyfrowy. Może on następnie bezpośrednio przesyłać wynik pomiaru. Sygnał temperatury może być emitowany bez dodatkowej konwersji. Dzięki temu sonda temperatury może być stosowana w sposób elastyczny. Można ją również łatwo zintegrować z istniejącymi czujnikami i aplikacjami.
Wymagana długość wprowadzenia to minimum 45 mm i maksimum 500 do 1000 mm. Długość przewodu może wynosić maksymalnie 3000 mm (standard). Same dane są przesyłane za pomocą sygnału I²C.

Dowiedz się więcej!

Inne produkty prezentowane na targach

Sie haben Fragen?

Sabine Hauß

Messeorganisation

Telefon:

+49 661 6003-2865 Kontakt aufnehmen!