Od elektrolizerów do ogniw paliwowych

Precyzyjne układy do zastosowań wodorowych

Z przyjemnością wesprzemy Cię na drodze do neutralnej pod względem emisji CO₂ przyszłości - dzięki innowacyjnym systemom, kompleksowemu know-how i wieloletniemu doświadczeniu. Nasze czujniki ciśnienia, temperatury, poziomu napełnienia, przewodności i przepływu komunikują się bezpośrednio z chmurą. Podstawowe procesy można zautomatyzować bez wysiłku za pomocą rodziny sterowników PLC JUMO variTRON. Korzystając ze wszystkich popularnych przeglądarek, dane mogą być oceniane elastycznie bez względu na to, gdzie jesteś. Skup się na swojej podstawowej działalności - my zajmiemy się resztą!

Elektroliza wodna

Sprawne procesy w elektrolizerze

Uzdatnianie wody dla elektrolizera

Czujniki, automatyzacja i ocena z jednego źródła

Elektrolizer odgrywa kluczową rolę w produkcji zielonego wodoru. Chętnie pomożemy w monitorowaniu ciśnienia i temperatury w elektrolizerze lub w pomiarze przewodności w procesie uzdatniania ultraczystej wody. Nasze systemy automatyzacji zapewniają płynny cykl procesu, zwiększają wydajność i oszczędzają cenne zasoby.

Skontaktuj się z nami!

Twoje zapytanie

Dies ist ein Pflichtfeld.
Pole obowiązkowe. Proszę podać imię.
Pole obowiązkowe. Proszę podać nazwisko.
Pole obowiązkowe. Wpisz nazwę swojej firmy.
Proszę wybrać opcję
Pole obowiązkowe. Proszę wpisać nazwę ulicy.
Pole obowiązkowe. Proszę podać kod pocztowy.
Pole obowiązkowe. Proszę podać miasto.
Proszę wybrać opcję
Pole obowiązkowe. Proszę podać swój adres E-mail.

Dołożymy starań aby odpowiedź na Twoje zapytanie była możliwie najbardziej satysfakcjonująca. Zebrane w tym kontekście dane będą przez nas przechowywane. W celu sprawnego rozpatrzenia Państwa zapytania konieczne jest wypełnienie wszystkich dostępnych pól (tylko pola oznaczone * są obowiązkowe). Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie celem przetworzenia zapytania w ramach procesu biznesowego. W szczególności nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim. Zastrzegamy sobie prawo do statystycznej oceny anonimowych rekordów danych.

Czy masz jakieś pytania?

Dr. Thomas Reus

Menedżer segmentu rynkowego ds. energii odnawialnej

Telefon:

+49 661 6003 2391 Skontaktuj się z nami!