Kształtowanie przyszłości wspólnie z JUMO

Innowacje dla przemysłu przetwórczego

Spójne i przemyślane rozwiązania nie tylko umożliwiają efektywniejszą pracę, ale także wyznaczają właściwy kierunek rozwoju przedsiębiorstwa. Usprawniają one przebieg procesów, minimalizują przestoje i zapewniają bezpieczeństwo funkcjonowania. Niezbędne komponenty i usługi można zawsze otrzymać od JUMO: idealnie dopasowane i, w razie potrzeby, z indywidualnymi rozwiązaniami inżynieryjnymi. Rozpocznij pracę z technologią procesową 4.0!

Nasze główne tematy

Automatyzacja procesów Automatyzacja procesów
 • Systemy automatyki
 • Platforma IOT
 • Sterowniki
Bezpieczeństwo zakładów Bezpieczeństwo zakładów
 • Bezpieczeństwo funkcjonalne
 • Poziom
 • Ciśnienie
Przemiany w energetyce Przemiany w energetyce
 • Wodór
 • Energia z wiatru
 • Fotowoltaika
Process automation: JUMO variTRON and JUMO SmartWARE family

Process automation: JUMO variTRON and JUMO SmartWARE family

Inteligentna automatyzacja procesów - 1:0 dla Ciebie

Wytyczne dla piramidy automatyzacji

Automatyzacja procesów technologicznych jest dziecinnie prosta, jeśli wykorzystasz odpowiednie urządzenia i aplikacje. Niezbędne są nowoczesne i połączone w sieć czujniki do monitorowania istotnych wielkości pomiarowych, inteligentny system automatyzacji oraz elastyczne aplikacje do oceny danych i sterowania procesem. Rozwiązania JUMO wyraźnie stawiają Państwa na pozycji lidera w porównaniu z konkurencją. Obejmują one całą piramidę automatyzacji od czujnika do chmury i mogą być perfekcyjnie dopasowane do Państwa zastosowań. Dostęp do danych i ich kontrola są możliwe z każdego miejsca: czy to w Berlinie, Nowym Jorku, czy Tokio. Wypróbuj!

Umów się na konsultację już teraz!
Bezpieczeństwo z JUMO

Marka, która pozwoli Ci spać spokojnie w nocy

Bezpieczeństwo funkcjonalne instalacji i maszyn może ratować ludzkie życie, chronić przed szkodami środowiskowymi i chronić aktywa gospodarcze. Dla samego użytkownika instalacji bezpieczeństwo funkcjonalne oznacza pewność prawną oraz ochronę przed wysokimi karami pieniężnymi i karą pozbawienia wolności w przypadku wystąpienia szkody. Na szczęście istnieje "JUMO Safety Performance": marka, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Elementy aktywne i pasywne zapewniają nie tylko certyfikowany łańcuch pomiarowy do SIL 3, ale mogą być również precyzyjnie dopasowane do danego procesu. Nawet małe aplikacje mogą być łatwo i szybko zabezpieczone dzięki JUMO safetyM, inteligentnemu ogranicznikowi temperatury bezpieczeństwa. To nie może być prostsze.

Umów się na konsultacje z zespołem ekspertów!

Szarość staje się zielenią

Z JUMO sprawiasz, że świat staje się bardziej kolorowy

Wodór jest kluczowym elementem przyszłości – zwłaszcza w przemyśle przetwórczym. Jest on dostępny w nieograniczonych ilościach i stanowi ważny zasób dla osiągnięcia celów klimatycznych. Dotyczy to zwłaszcza zielonego wodoru, który podczas produkcji nie emituje lub emituje bardzo mało szkodliwych dla klimatu substancji. Jako innowacyjne przedsiębiorstwo JUMO oferuje różnorodny i elastyczny program produktów do monitorowania i pomiaru ciśnienia, temperatury, poziomu i przewodności. Wersje ATEX i SIL zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania przemysłu chemicznego i petrochemicznego. Skorzystaj z naszych rozwiązań do obsługi wodoru i stwórz w swojej firmie ekologiczny łańcuch wartości.

Umów się na spotkanie już teraz!
JUMO jest

JUMO jest "H2-ready"

Najważniejsze cechy naszych produktów

JUMO SIRAS P21 JUMO SIRAS P21 Przetwornik ciśnienia procesowego z SIL
 • Wysoki stopień niezawodności procesu
 • Realizacja łańcuchów pomiarowych bezpieczeństwa SIL 2/3
 • Monitorowanie urządzenia poprzez 4 różne wartości pomiarowe
Precyzyjne NOWOŚĆ

Innowacje w zakresie pomiaru cieczy i wilgotności

Twoje zapytanie

Dies ist ein Pflichtfeld.
Dies ist ein Pflichtfeld. [required]; Bitte in diesem Feld nur die Zeichen "a-z" oder "A-Z" eingeben. [Eingabe von Ziffern]; Bitte geben Sie Ihren vollständigen Namen ein.[nur 1 Zeichen eingegeben]
Dies ist ein Pflichtfeld. [required]; Bitte in diesem Feld nur die Zeichen "a-z" oder "A-Z" eingeben. [Eingabe von Ziffern]; Bitte geben Sie Ihren vollständigen Namen ein. [nur 1 Zeichen eingegeben]
Proszę wybrać opcję
Proszę wybrać opcję
Proszę wybrać opcję

Dołożymy starań aby odpowiedź na Twoje zapytanie była możliwie najbardziej satysfakcjonująca. Zebrane w tym kontekście dane będą przez nas przechowywane. W celu sprawnego rozpatrzenia Państwa zapytania konieczne jest wypełnienie wszystkich dostępnych pól (tylko pola oznaczone * są obowiązkowe). Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie celem przetworzenia zapytania w ramach procesu biznesowego. W szczególności nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim. Zastrzegamy sobie prawo do statystycznej oceny anonimowych rekordów danych.

Umów się na spotkanie

Sabine Hauß

Zarządzanie targami

Telefon:

+49 661 6003 569 Umów się na spotkanie już teraz!