Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Znaleziono niepoprawną konfigurację. Skontaktuj się z administratorem.

 

Haben Sie Fragen?

Sabine Häcker

Event-Organisation

Telefon:

0661 6003 2825 Senden Sie uns eine E-Mail!

Stań z JUMO na podium

Odkryj inteligentne rozwiązania JUMO dla przemysłu piwowarskiego

Piwo należy do pierwszej dziesiątki napojów alkoholowych, które zachwycają swoim charakterystycznym smakiem. Inteligentne i doskonale skoordynowane rozwiązania w zakresie techniki pomiarowej i automatyki odgrywają istotną rolę w czerpaniu przyjemności z picia piwa. Temat ten zostanie szczegółowo omówiony podczas naszego dnia branżowego. Od monitorowania studni wodnych, przez projektowanie instalacji operacyjnej i inteligentną automatyzację procesu, po rozwiązania CIP/SIP i cyfrową technologię czujników: nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Wasze pytania.

Te interesujące tematy czekają na Ciebie
09:00 Powitanie i wstęp
09:05 - 09:35 Monitorowanie studni bez przerw z automatycznym generowaniem raportów
09:35 - 10:05 Droga od koncepcji do zakładu operacyjnego: planowanie, wdrożenie i uruchomienie na przykładzie zakładu browarniczego
10:20 - 10:50 Potężne portfolio przepływomierzy: optymalne rozwiązanie dla wydajnych procesów
10:50 - 11:20 Prosta i niezawodna kontrola procesu za pomocą cyfrowego przełącznika poziomu
11:35 - 12:20 Kompleksowy pakiet JUMO: nowy system automatyzacji z obsługą dotykową i wizualizacją w rozwiązaniu chmurowym
13:00 - 13:30 Prezentacja na żywo funkcji czyszczenia w obiegu zamkniętym (CIP) w zakładzie browarniczym
13:30 - 14:00 Co możesz zyskać w swojej aplikacji dzięki komponentom systemu cyfrowego?
14:00 Q&A i pożegnanie

Zwiększ wydajność produkcji napojów z pomocą wykwalifikowanego eksperta JUMO

Martin Eppinger

Nasz menedżer segmentu rynku spożywczego i napojowego dołączył do zespołu JUMO na początku 2019 roku i z miejsca stał się jego nieodłączną częścią. W końcu przez trzynaście lat pracował w branży piwowarskiej, projektując i wdrażając innowacyjne rozwiązania techniczne w zakładach produkcyjnych. Co więcej, w życiu prywatnym pasjonuje się ważeniem własnego piwa. Jego umiejętności w tej dziedzinie doceniło już wiele osób, w tym JUMO – Martin przygotował dla nas specjalne piwo jubileuszowe z okazji 75-urodzin. Martin to nie tylko specjalista w zakresie produkcji napojów alkoholowych, ale także posiada ogromną wiedzę na temat innych dziedzin związanych z przemysłem spożywczym. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą, prowadząc intrygujące prelekcje i warsztaty na temat efektywnych sposobów produkcji napojów. Dołącz do Martina w niezapomnianej podróży przez sekrety przemysłu napojów i poznaj najnowsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu w tej dziedzinie.

Martin Eppinger, JUMO Market Segment Manager for Food and Beverage

Martin Eppinger
JUMO Market Segment Manager for Food and Beverage

Sebastian Gärtner

Sebastian Gärtner
Dyrektor generalny Burkard und Gärtner GmbH & Co. KG

Gość specjalny

Sebastian Gärtner

Sebastian, nasz gość i współzałożyciel browaru Hunfelt Braeu, jest również absolutnym ekspertem. Sztuka warzenia piwa jest jedną z jego pasji. W związku z tym warzy tylko piwa, które sam uważa za smaczne. Dzięki temu powstają takie piwa jak Nachtwaechter, Fruchtgoettin czy Feldboeckchen, które zachwycają nie tylko niezwykłym smakiem, ale także oryginalną nazwą.

Masz jakieś pytania?

Sabine Rommel

Kierownik Kampanii Marketingowych

Phone:

+49 661 6003 651 Skontaktuj się z nami!