Najlepszy dowód na wysoki poziom szkolenia

Dwóch byłych stażystów JUMO wyróżnionych jako laureaci krajowi

Niklas Hillenbrand (technik elektronik urządzeń i systemów) oraz Lajana Krug (technik technologii metali) uzyskali w tym roku najlepsze wyniki w swoich zawodach w Hesji na egzaminach końcowych. To wybitne osiągnięcie zostało docenione podczas uroczystości.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 1.06mB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

"Wcześnie uznaliśmy, że najlepszym sposobem walki z niedoborem wykwalifikowanych pracowników jest szkolenie własnych wykwalifikowanych pracowników. Dlatego ten temat tradycyjnie ma w JUMO bardzo wysoki priorytet" - wyjaśnił w swoim przemówieniu powitalnym dyrektor zarządzający i udziałowiec Bernhard Juchheim.

Jednocześnie podziękował Frankowi Blasingerowi (szefowi szkolenia przemysłowo-technicznego) i jego zespołowi instruktorów za utrzymanie poziomu szkolenia nawet w trudnych warunkach. "Dwóch zwycięzców państwowych w jednym roku to także coś szczególnego dla JUMO i najlepszy dowód na to, że możemy zagwarantować najlepsze szkolenie nawet w czasach pandemii" - dodał Bernhard Juchheim.

Gratulacje od Izby Przemysłowo-Handlowej w Fuldzie przekazali prezes IHK dr Christian Gebhardt, dyrektor zarządzający IHK Michael Konow oraz doradca ds. szkoleń Armin Gerbeth. Nawiązali oni do ogólnie wysokiego poziomu kształcenia w okręgu izby. W tym roku łącznie 91 kursantów ukończyło egzaminy z bardzo dobrymi wynikami.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Szef Biura Prasowego

Michael Brosig +49 661 6003 9293 Michael.Brosig@JUMO.net +49 661 6003 9293