NOWY PRZEŁĄCZNIK PŁYWAKOWY JUMO W WERSJI POZIOMEJ

JUMO NESOS R40 LSH to połączenie prostego montażu z wysoką niezawodnością

JUMO NESOS R40 LSH jest nowym produktem z serii JUMO NESOS, która obejmuje urządzenia do pomiaru poziomu za pomocą pływaków i styków kontaktronowych. Przełącznik pływakowy jest szczególnie łatwy w montażu i może być stosowany w wielu różnych gałęziach przemysłu.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(TIF, 4.51mB )
Wizytówka
( VCF, 246B)

Dzięki poziomej konstrukcji można go łatwo zamontować na bocznych ścianach zbiorników i pojemników. Niezawodnie mierzy on poziom graniczny (MIN / MAX). Pomiar jest niezależny od wielu właściwości medium, stosunków ciśnień i geometrii zbiornika. Do redundantnego pomiaru poziomu oferuje do 2 styków przełączających, dla których nie jest wymagane zasilanie.

JUMO NESOS R40 LSH jest dostępny o długości zanurzeniowej do jednego metra i może być stosowany w temperaturach od -52 do 240°C i ciśnieniu procesowym do 88 bar. Jest on dostępny w stopniu ochrony od IP65 do IP68 oraz opcjonalnie z dopuszczeniem ATEX i IECEx ([Ex i] i [Ex d]) do stosowania w strefie 0 (zagrożonej wybuchem). Gwarantuje to szczególnie wysoki poziom niezawodności procesu. W ofercie znajduje się również wersja z czujnikiem / przełącznikiem temperatury. Oznacza to, że do pomiaru temperatury nie jest wymagany dodatkowy otwór w zbiorniku lub naczyniu.

Dzięki bezobsługowej konstrukcji urządzenia i prostemu montażowi, JUMO NESOS R40 LSH oszczędza czas i koszty konserwacji. Koszty magazynowania można zredukować dzięki zastosowaniu go jako sygnalizator poziomu MIN lub MAX w jednym wariancie. Przełącznik pływakowy może być indywidualnie dostosowany do wielu zastosowań w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, jak również w budowie maszyn i zbiorników.

Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346