Digitaler optischer Sensor für Gelöst-Sauerstoff in wässrigen Lösungen
JUMO DIGILINE O-DO S10 MOŻE BYĆ UŻYWANY W SŁODKIEJ I SŁONEJ WODZIE

Cyfrowy czujnik optyczny do pomiaru tlenu rozpuszczonego w roztworach wodnych

Dzięki najnowocześniejszej technologii optycznego wygaszania fluorescencji i funkcji cyfrowego przetwarzania sygnału czujnik JUMO digiLine O-DO S10 zapewnia długotrwałą stabilność pomiaru tlenu i temperatury. Możliwe obszary zastosowania czujnika to hodowla ryb, oczyszczalnie ścieków i inne obszary inżynierii wodnej i ściekowej.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 100kB)
Wizytówka
(VCF, 246B)

Obudowa czujnika wykonana jest z wytrzymałego PVC, dzięki czemu JUMO digiLine O-DO S10 może być stosowany zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej. Dzięki innowacyjnej, przyjaznej dla użytkownika koncepcji połączeń systemu magistrali JUMO digiLine urządzenie można łatwo i szybko podłączyć do systemu digiLine Master poprzez Plug and Play. Ponadto system ten umożliwia wydajniejsze i szybsze okablowanie instalacji, w których konieczne jest jednoczesne mierzenie kilku parametrów w różnych miejscach.

Czujnik wyposażony jest również w innowacyjny, zintegrowany, najnowocześniejszy system zarządzania czujnikiem. System ten gromadzi i rejestruje istotne dane operacyjne podczas całego cyklu życia czujnika w celu optymalizacji procesów i procedur. Obejmuje to rejestrowanie godzin pracy, a także funkcje umożliwiające predykcyjną konserwację, takie jak powiadomienia o konieczności przeprowadzenia kalibracji lub wymiany osłony czujnika w odpowiednim czasie.

Interfejs RS485 Modbus RTU oraz wyjście analogowe (4 do 20 mA) umożliwiają łatwą integrację systemu z urządzeniami obiektowymi i systemami sterowania procesem. Zakres pomiarowy czujnika wynosi od 0 do 20 mg/l. Może być stosowany w zakresie temperatur od -5 do 50°C.Czy mają Państwo jakieś pytania?

NO CONTACT PERSON