Multifunktions-Vierdraht-Messumformer JUMO dTRANS T06 Ex
INTUICYJNA OBSŁUGA I DOSKONAŁA NIEZAWODNOŚĆ

Przetworniki JUMO dla SIL i Ex

Nowy, wielofunkcyjny, czteroprzewodowy przetwornik JUMO dTRANS T06 Ex w obudowie z szyną montażową jest odpowiedni do stosowania w wymagających aplikacjach SIL i Ex.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 78kB)
Wizytówka
( VCF, 246B)

Jego wejście pomiarowe posiada 22-bitową rozdzielczość z możliwością wyboru tłumienia zakłóceń i jest niezwykle precyzyjne. Opcja SIL spełnia wymagania SIL 2 / SIL 3 zgodnie z normą DIN EN 61508 i PL c / PL d zgodnie z normą DIN EN ISO 13849. JUMO dTRANS T06 Ex spełnia również wymagania ATEX i IECEx do strefy 0.

Szczególnie wysoka izolacja galwaniczna gwarantuje doskonałą stabilność sygnału, nawet w trudnych warunkach pomiarowych. Intuicyjna obsługa odbywa się za pomocą 4 przycisków i wyświetlacza LCD, który może być również wykorzystywany do wyświetlania informacji o punkcie pomiarowym. Niezawodna konfiguracja SIL jest ułatwiona dzięki łatwemu w obsłudze programowi konfiguracyjnemu. Jako cecha szczególna, wyświetlacz urządzenia może być również wykorzystywany do uzyskania dostępu do schematu połączeń, który jest oparty na konfiguracji.

Urządzenie może współpracować z czujnikami temperatury RTD, termoparami, przetwornikami rezystancyjnymi, a także sygnałami napięciowymi i prądowymi. Przekształca sygnał wejściowy na sygnał wyjściowy (0(2) do 10 V lub 0(4) do 20 mA). Uniwersalne wejście pomiarowe z 22-bitową rozdzielczością zapewnia maksymalną precyzję pomiaru przy użyciu JUMO dTRANS T06 Ex.

Kompaktowa obudowa szyny montażowej o szerokości zaledwie 22,5 mm oraz kodowane zaciski wtykowe umożliwiają szybki montaż urządzenia w szafach sterowniczych. Ponadto urządzenie może być niezawodnie wymieniane podczas kalibracji i prac konserwacyjnych. Wszystkie ważne informacje dotyczące przetwornika mogą być wyszukiwane i wizualizowane poprzez interfejs RS485.Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346