WIELOFUNKCYJNY PRZETWORNIK CZTEROPRZEWODOWY DO SZEROKIEGO ZAKRESU ZASTOSOWAŃ

JUMO dTRANS T06 Junior oferuje świetne osiągi w kompaktowej obudowie

JUMO dTRANS T06 Junior w obudowie z szyną montażową jest podstawowym modelem w świecie przetworników czteroprzewodowych JUMO. Linearyzacja dostosowana do potrzeb klienta sprawia, że urządzenie jest optymalnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań w inżynierii zakładowej. Szerokość 17,5 mm pozwala na oszczędność miejsca przy montażu w szafie sterowniczej, a tym samym umożliwia łatwą rozbudowę istniejącej instalacji.

Pomimo swojej kompaktowej budowy, JUMO dTRANS T06 posiada szeroki zakres funkcji. Do niezawodnego i wytrzymałego wejścia pomiarowego można podłączyć termometry oporowe, do 16 typów termopar, potencjometry lub przetworniki rezystancyjne.

Wysoka dokładność pomiaru, w połączeniu z izolacją galwaniczną i monitorowaniem przerw w pracy czujnika, zapewnia wysoką niezawodność procesu nawet w krytycznych warunkach otoczenia.

Ponadto istnieją przydatne funkcje dodatkowe, takie jak wskaźnik przeciągnięcia i licznik godzin pracy, które umożliwiają szybkie uruchomienie i planowanie konserwacji. Nadajnik może być szybko i wygodnie ustawiony przez przednie gniazdo micro USB za pomocą oprogramowania konfiguracyjnego i notebooka bez dodatkowego napięcia pomocniczego.

Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293