BEZPIECZNA I ELASTYCZNA AKWIZYCJA DANYCH Z JUMO LOGOSCREEN 601

Wielokanałowy rejestrator ekranowy na każdą sytuację

Nowy JUMO LOGOSCREEN 601 jest wielkokanałowym rejestratorem ekranowym z maksymalnie 6 wewnętrznymi analogowymi kanałami pomiarowymi. Wysoki stopień elastyczności interfejsu umożliwia jego zastosowanie do różnych zadań w budowie pieców przemysłowych, jak również w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, wodnym i ściekowym. Indywidualne dostosowanie do własnych aplikacji może być wykonane przy użyciu kodu ST.

Pliki do pobrania

Wizytówka
( VCF, 246B)

Obsługa rejestratora odbywa się za pomocą kolorowego wyświetlacza z ekranem dotykowym. Uniwersalne wejścia pomiarowe przeznaczone są dla czujników temperaturowych RTD, termopar oraz sygnałów standardowych.

Szczególny nacisk przy projektowaniu nowego rejestratora bezdokumentowego położono na bezpieczeństwo. Urządzenie oferuje najwyższy stopień bezpieczeństwa podczas akwizycji danych poprzez wykrywanie manipulacji w oparciu o najnowsze algorytmy haszujące z cyfrowym certyfikatem. Menedżer bezpieczeństwa umożliwia rejestrację danych zgodną z FDA. Opcjonalna plombowana osłona tylnej ściany pozwala na zastosowanie w branżach o wysokich wymaganiach bezpieczeństwa.

W zależności od wersji, JUMO LOGOSCREEN 601 posiada do 12 indywidualnie przełączanych wejść/wyjść cyfrowych, 6 wejść cyfrowych, 2 wyjścia analogowe jako wyjście napięciowe 0 do 10 V lub wyjście prądowe 0(4) do 20 mA, 1 wyjście przekaźnikowe i do 2 wejść zliczających. Standard interfejsu: RS232/485 dla skanera kodów kreskowych, Ethernet i USB (host/urządzenie), a także RS485/TCP dla klienta i serwera Modbus. Opcjonalny interfejs urządzeń PROFINET IO umożliwia transmisję i rejestrację do 24 analogowych i 24 cyfrowych sygnałów procesowych.

Wysoce elastyczna rejestracja partii umożliwia bezpieczne zapisywanie i archiwizowanie ważnych danych procesowych w celu późniejszego śledzenia procesów produkcyjnych. Do dyspozycji klienta jest do 6 specyficznych ekranów procesowych do wizualizacji instalacji lub przedstawiania stanów procesu.

Wszystkie te funkcje mieszczą się w oszczędzającej miejsce obudowie o głębokości montażowej tylko 121 mm. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu terminali PUSH IN, JUMO LOGOSCREEN 601 może rozpocząć pracę szczególnie szybko.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346