JUMO_PI_2160_TAROS_S46H
HIGIENICZNY PRZETWORNIK CIŚNIENIA O STOPNIU OCHRONY DO IP69

JUMO TAROS S46 H zapewnia niezawodność procesu

Przetwornik ciśnienia JUMO TAROS S46 H został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami higienicznymi dla zapewnienia precyzji pomiaru i długiej żywotności. Wysoki stopień ochrony i w pełni spawana, kompaktowa konstrukcja umożliwiają czyszczenie bez pozostałości i są kompatybilne z wysoką temperaturą w procesach SIP i CIP. Doskonała aktywna kompensacja temperatury zapewnia dokładny pomiar ciśnienia, a tym samym większą niezawodność procesu.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 500 kB)
Wizytówka
( VCF, 246 B)

JUMO TAROS S46 H jest idealnym partnerem dla przemysłu spożywczego, aplikacji CIP i SIP, sterylizatorów i autoklaw, jak również dla wszystkich higienicznych aplikacji pomiaru ciśnienia. Przetwornik ciśnienia zapewnia również maksymalne bezpieczeństwo pracy w przemyśle farmaceutycznym, medycznym i biotechnologicznym. Stopnie ochrony od IP65 do IP69 umożliwiają stosowanie we wszystkich obszarach, niezależnie od wpływów środowiska.

Zastosowanie materiałów zgodnych z FDA oraz higienicznych przyłączy procesowych (zacisk, VARIVENT, JUMO PEKA) gwarantuje bezpieczeństwo i dobrą możliwość czyszczenia.

Domyślne zakresy pomiarowe przetwornika JUMO TAROS S46 H wynoszą od 0 do 100 bar. Dla specjalnych zastosowań dostępna jest wersja dla autoklaw. Temperatura medium może wynosić od -40 do 125°C. Przez maksymalnie 1 godzinę dziennie temperatura medium może wynosić nawet 140°C, co jest idealnym rozwiązaniem dla aplikacji CIP i SIP. Liniowość i stabilność długoterminowa są na bardzo niskim poziomie 0,1%. Całkowita dokładność w temperaturze 20°C wynosi najwyżej 0,25% zakresu pomiarowego.

Korekta punktu zerowego może być łatwo przeprowadzona za pomocą magnesu (np. po procesie sterylizacji). W ten sposób przetwornik ciśnienia dostarcza wiarygodnych wartości pomiarowych nawet przez długi okres czasu.Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346