ZOPTYMALIZOWANY STYKOWO POLIMEROWY CZUJNIK TEMPERATURY PLASTOSENS T04

Idealne dopasowanie i prosty montaż

Czujniki JUMO plastoSENS T są powlekane tworzywem sztucznym w procesie formowania wtryskowego. Oferują one całkowitą swobodę projektowania oraz wysoki poziom izolacji i odporności na wibracje. Nowy, zoptymalizowany pod kątem styku polimerowy czujnik temperatury JUMO plastoSENS T04 może mierzyć temperaturę poprzez proste przyłożenie do rury.

Do pomiaru temperatury w układzie dwuprzewodowym mogą być stosowane różne platynowe czujniki cienkowarstwowe, w zależności od wymagań. Maksymalna temperatura pomiaru wynosi 180°C.

Czujnik temperatury JUMO plastoSENS T04 o stopniu ochrony IP65 wykonany jest w całości z termoprzewodzącego tworzywa sztucznego. Materiał ten zapewnia nie tylko szybki czas reakcji, ale również gwarantuje powtarzalność pomiarów.

Szeroka gama wariantów o różnych średnicach zapewnia optymalne dopasowanie sond do danej średnicy rury - niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z rurami miedzianymi, stalowymi czy z tworzywa sztucznego.

Dodatkową zaletą jest to, że urządzenie jest mocowane zewnętrznie, co oznacza, że przepływ w rurze pozostaje niezmieniony. W związku z tym JUMO plastoSENS T04 umożliwia pomiar temperatury również na małych rurach o średnicy 8,0 mm lub 3/8". Cała instalacja czujnika temperatury może być zaplombowana w celu łatwej identyfikacji ewentualnych prób manipulacji.

Bogate wyposażenie dodatkowe, obejmujące osłonę i klips mocujący, zapewnia łatwy i szybki montaż czujnika bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. Minimalizowane są również wpływy otoczenia, takie jak przeciągi, które mogłyby zafałszować wyniki pomiarów.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293