ZOPTYMALIZOWANY STYKOWO POLIMEROWY CZUJNIK TEMPERATURY PLASTOSENS T04

Idealne dopasowanie i prosty montaż

Czujniki JUMO plastoSENS T są powlekane tworzywem sztucznym w procesie formowania wtryskowego. Oferują one całkowitą swobodę projektowania oraz wysoki poziom izolacji i odporności na wibracje. Nowy, zoptymalizowany pod kątem styku polimerowy czujnik temperatury JUMO plastoSENS T04 może mierzyć temperaturę poprzez proste przyłożenie do rury.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 479.3 kB)
Wizytówka
(VCF, 246 B)

Do pomiaru temperatury w układzie dwuprzewodowym mogą być stosowane różne platynowe czujniki cienkowarstwowe, w zależności od wymagań. Maksymalna temperatura pomiaru wynosi 180°C.

Czujnik temperatury JUMO plastoSENS T04 o stopniu ochrony IP65 wykonany jest w całości z termoprzewodzącego tworzywa sztucznego. Materiał ten zapewnia nie tylko szybki czas reakcji, ale również gwarantuje powtarzalność pomiarów.

Szeroka gama wariantów o różnych średnicach zapewnia optymalne dopasowanie sond do danej średnicy rury - niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z rurami miedzianymi, stalowymi czy z tworzywa sztucznego.

Dodatkową zaletą jest to, że urządzenie jest mocowane zewnętrznie, co oznacza, że przepływ w rurze pozostaje niezmieniony. W związku z tym JUMO plastoSENS T04 umożliwia pomiar temperatury również na małych rurach o średnicy 8,0 mm lub 3/8". Cała instalacja czujnika temperatury może być zaplombowana w celu łatwej identyfikacji ewentualnych prób manipulacji.

Bogate wyposażenie dodatkowe, obejmujące osłonę i klips mocujący, zapewnia łatwy i szybki montaż czujnika bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. Minimalizowane są również wpływy otoczenia, takie jak przeciągi, które mogłyby zafałszować wyniki pomiarów.


Czy mają Państwo jakieś pytania?

NO CONTACT PERSON