Insert your alternative text
NOWY 3-FAZOWY TERMOSTAT PANELOWY JUMO

JUMO heatTHERM P300 mierzy bezpiecznie i niezawodnie

JUMO heatTHERM P300 to kolejne rozszerzenie oferty JUMO w zakresie termostatów do montażu panelowego. Urządzenie jest dostępne z maksymalną zdolnością łączeniową 30 A/480 V. JUMO heatTHERM P300 jest wyposażony w funkcję bezwypadkową dla dodatkowego bezpieczeństwa. Jest to unikalna cecha w tym segmencie cenowym.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 284.8 kB)
Wizytówka
( VFC, 246 B)

Termostat elektromechaniczny może pracować bez dodatkowej energii pomocniczej. Jest on dostępny z różnymi możliwościami podłączenia, takimi jak złącza tabliczkowe, zaciski śrubowe lub złącza wciskane. Przykładowe obszary zastosowań to elektroniczne grzałki wkręcane lub frytownice i płyty grzewcze w gastronomii.

JUMO heatTHERM P300 jest również dostępny jako ogranicznik temperatury bezpieczeństwa. W przypadku awarii urządzenie ustawi monitorowany system na bezpieczny stan pracy.

Wszystkie termostaty JUMO z serii heatTHERM są wyposażone w zabezpieczenie przed pęknięciem kapilary. Ponadto charakteryzują się one wysokim stopniem niezawodności procesowej i długotrwałą stabilnością. Maksymalne odchylenie punktu przełączania wynosi tylko +/- 5% i jest obliczane dla całkowitego okresu eksploatacji wynoszącego 250.000 godzin. Bezkadmowa konstrukcja sprawia, że urządzenia te są szczególnie przyjazne dla środowiska i zgodne z RoHS.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346