Insert your alternative text
CELKA CIŚNIENIA Z WBUDOWANYM PRZETWARZANIEM SYGNAŁU

JUMO CEROS S01 M wkracza w erę cyfrową

JUMO CEROS S01 M wyznacza początek cyfryzacji w technice pomiaru ciśnienia. Czujnik ciśnienia ze zintegrowanym przetwarzaniem sygnału jest aktywnym elementem, który dostarcza skompensowany temperaturowo i skalibrowany cyfrowo-analogowy sygnał wyjściowy dla wartości ciśnienia i temperatury. Kompaktowa konstrukcja JUMO CEROS S01 M sprawia, że nadaje się on szczególnie do zastosowań w krytycznych sytuacjach montażowych.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 303.6 kB)
Wizytówka
( VCF, 246 B)

Celka do pomiaru ciśnienia działa w oparciu o piezorezystancyjny system pomiarowy. Dostępna jest w zakresach pomiarowych od 100 mbar do 100 bar względnych i od 1 do 100 bar bezwzględnych. Temperatura pracy mieści się w zakresie od -40 do 125°C. Możliwe są również zakresy pomiarowe, temperatury kompensacji i typy wykonania dostosowane do potrzeb klienta.

Celka do pomiaru ciśnienia charakteryzuje się wysoką dokładnością i szybkim czasem odpowiedzi. Dodatkowo poprawiona stabilność temperaturowa zwiększa niezawodność czujnika.

Ponieważ JUMO CEROS S01 M jest w pełni skalibrowany i wstępnie wyregulowany, nie jest już potrzebne dodatkowe wyposażenie, takie jak szafy klimatyczne, regulatory ciśnienia czy systemy kalibracji. Oszczędza to czas instalacji i oczywiście obniża koszty.

W celu zminimalizowania błędów podczas spawania lub instalacji możliwe jest późniejsze dostosowanie punktu zerowego. Użytkowanie jest dodatkowo ułatwione dzięki zabezpieczeniu przed przepięciem, odwrotną polaryzacją i wyładowaniami elektrostatycznymi. Ze względu na niskie zapotrzebowanie na energię, JUMO CEROS S01 może być również zasilany bateriami.

JUMO CEROS S01 M może być na przykład zaimplementowany w sondach poziomu, rejestratorach danych lub cyfrowych manometrach. Gładkie wykończenie urządzenia pozwala na zastosowanie go również w strefach higienicznych.Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346