Insert your alternative text
PRZEPŁYWOMIERZ ELEKTROMAGNETYCZNY JUMO FLOWTRANS MAG I02

Najwyższa niezawodność, łatwa obsługa i prosty montaż

Przepływomierz JUMO flowTRANS MAG I02 może być stosowany do pomiaru cieczy przewodzących w rurach o szerokości nominalnej od DN 15 do DN 400. Urządzenie to wyposażone jest w dwa liczniki, dzięki czemu na podświetlanym wyświetlaczu może być pokazywane natężenie przepływu lub opcjonalnie objętość.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 345.6 kB)
Wizytówka
( VCF, 246 B)

Minimalna przewodność medium pomiarowego musi być większa niż 20 μS/cm; maksymalna temperatura wynosi 110°C. Prędkość przepływu musi mieścić się w zakresie pomiarowym od 0,2 do 10 m/s. JUMO flowTRANS MAG I02 posiada wyjście analogowe, wyjście tranzystorowe, dwa wyjścia przekaźnikowe i wejście cyfrowe.

Przepływomierz może wyświetlać objętość, wartość aktualnego wydatku, a także niezależne liczniki dobowe i główne.

JUMO flowTRANS MAG I02 może być montowany poziomo lub pionowo, co jest prawdziwą zaletą w ograniczonych przestrzeniach. Złożony zespół składający się z elementów elektronicznych i czujnika jest przykręcony bezpośrednio do złączki, dzięki czemu cały zespół pomiarowy może być wymieniany niezależnie od rury.

Stan wyjść może być w każdej chwili zidentyfikowany dzięki zintegrowanej diodzie LED. W przypadku awarii wyjście analogowe może generować prąd alarmowy 22 mA w celu aktywacji funkcji automatycznego wykrywania błędów w podłączonych systemach, takich jak PLC. Zwiększa to bezpieczeństwo instalacji i niezawodność procesu.

Dzięki zastosowaniu materiałów zgodnych z CIP i FDA, JUMO flowTRANS MAG I02 może być stosowany w wielu gałęziach przemysłu i aplikacjach.Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346